Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen megőrült a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült a barátnőm? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

28 vagyok (férfi) és van egy 23 éves barátnőm. Minap egyik régi (gyerekkori) barátom feltett egy képet róla és egy leányzóról a facebook-ra, ahol éppen ölelkezünk. Ezen a képen 22 voltam az a leányzó pedig 17. Bevallom és a barátnőmnek is mondtam, hogy akkoriban eléggé hajtottam a leányzóra.

Mivel a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, abból fél éve él velem (megkértem, hogy költözzön hozzám), így úgy gondoltam, hogy karácsonykor megkérem a kezét, mivel én már hosszabb távra tervezek és eddig a szavaiból úgy jött le, hogy ő is (velem).

Most jön a gond!!! Mivel meglátta ezt a képet, teljesen kiakadt. Akkor még nem tudta, hogy milyen szálak fűztek a lányhoz. Elkezdett kiabálni és összepakolni a cuccait, hogy ő hazaköltözik, mert neki én semmit nem jelentek ezek szerint. Hiába mondtam el neki, hogy az a kép konkrétan 6 éve készült, amikor mi még bőven nem ismertük egymást. Sírt és kiakadt. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem ő nem is kell, csak kihasználom, stb.

Még tegnap este elment itthonról. Szüleihez biztos nem ment, mert ők meghaltak 1 éve sajnos. Nővérének családja van és náluk nem férne el. Maximum a legjobb barátnőjéhez mehetett, de egyikőjük sem veszi fel a telefont. Egy hete még a jövőnket tervezgettük és a lakásátalakítás/felújítást írtuk össze és számolgattuk a költségeket. Mi történhetett vele?!


Én nem értem, komolyan mondom! Cseppet sem fordult meg a fejében, hogy nem kihasználás céljából költöztettem hozzám? Hogy minden szrt megteszek érte? Nem fényezni akarom magam, de sok mindent megteszek itthon és máshol is azért, hogy boldognak lássam.


2011. nov. 30. 09:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
majd írd le hogy mi volt!
2011. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem rég értem haza, már itthon volt a barátnőm. Köszöntem neki, de igazából nem szóltam hozzá többet, mert egyrészt nem érdekelt, másrészt hulla fáradt vagyok.

Miközben vacsoráztam magától elkezdett magyarázkodni. Azt mondta, hogy sajnálja nagyon a tegnapit és, hogy nincs erre normális magyarázat. Megvan ijedve, de nem mondta el mitől.

Én azt mondtam neki, hogy így nem lehet benne megbízni. Elmondtam őszintén, hogy mit akarok tőle/vele (eljegyzés, család). Ő meg elkezdett sírni és azt mondta, hogy ő is ezt szeretné.


Nem lehet kiigazodni a nőkön. Egy biztos, a karácsonyi eljegyzésnek lőttek. Majd talán egy év múlva.

2011. nov. 30. 20:12
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne időhöz kösd, hogy majd jövőre, majd helyrerázódik a helyzet, azt viszont próbáld meg valahogy kideríteni, ha más nem a barátnői által, hogy mi lehet a "baja" a barátnődnek, hogy így "kiborult"...

Majd 1 hónap van még Karácsonyig, de, ha Szilveszterkor vagy a születésnapján kéred meg a kezét akkor is repesni fog a boldogságtól, főleg, ha eddig nagyon jól megvoltatok és már tényleg a közös jövőt tervezitek!

Üljetek le most a hétvégén és beszéljétek át ezt rendesen (ne emiatt halaszd el az eseményt, hogy így kiborult valamin, lehet valami másik lelki trauma is érte amiről nem tudsz, illetve a kép is hozzájöhetett még és így már sok volt neki, amire nem tudott mást reagálni, minthogy a barátnőjéhez rohan el akinek kiönthette a szívét).

2011. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet, hogy PMS szindrómája van? Akkor én is kibukom mindenen. /menses előtti tünetegyüttes/
2011. dec. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én 12 vagyok de mégis éretebb vagyok a barátnődnél.( már bocs)Mindenkinek igazavan hogy nem fuss utána felejtsd el és kész tudom milyen nehéz lehet elfelejteni de menny el valahova és bulizál a haverokkal hiddel talász jobb lányt is én csak ennyit tudok mondani.
2012. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!