Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen megőrült a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült a barátnőm? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

28 vagyok (férfi) és van egy 23 éves barátnőm. Minap egyik régi (gyerekkori) barátom feltett egy képet róla és egy leányzóról a facebook-ra, ahol éppen ölelkezünk. Ezen a képen 22 voltam az a leányzó pedig 17. Bevallom és a barátnőmnek is mondtam, hogy akkoriban eléggé hajtottam a leányzóra.

Mivel a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, abból fél éve él velem (megkértem, hogy költözzön hozzám), így úgy gondoltam, hogy karácsonykor megkérem a kezét, mivel én már hosszabb távra tervezek és eddig a szavaiból úgy jött le, hogy ő is (velem).

Most jön a gond!!! Mivel meglátta ezt a képet, teljesen kiakadt. Akkor még nem tudta, hogy milyen szálak fűztek a lányhoz. Elkezdett kiabálni és összepakolni a cuccait, hogy ő hazaköltözik, mert neki én semmit nem jelentek ezek szerint. Hiába mondtam el neki, hogy az a kép konkrétan 6 éve készült, amikor mi még bőven nem ismertük egymást. Sírt és kiakadt. Azt vágta a fejemhez, hogy nekem ő nem is kell, csak kihasználom, stb.

Még tegnap este elment itthonról. Szüleihez biztos nem ment, mert ők meghaltak 1 éve sajnos. Nővérének családja van és náluk nem férne el. Maximum a legjobb barátnőjéhez mehetett, de egyikőjük sem veszi fel a telefont. Egy hete még a jövőnket tervezgettük és a lakásátalakítás/felújítást írtuk össze és számolgattuk a költségeket. Mi történhetett vele?!


Én nem értem, komolyan mondom! Cseppet sem fordult meg a fejében, hogy nem kihasználás céljából költöztettem hozzám? Hogy minden szrt megteszek érte? Nem fényezni akarom magam, de sok mindent megteszek itthon és máshol is azért, hogy boldognak lássam.


2011. nov. 30. 09:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor én a helyedben most nem tennék semmit, megvárnám, amíg jelentkezik, aztán ugyanezt neki is mondd el, hogy már éppen kezdted komolyan fontolgatni vele a közös jövőt, de ez az indokolatlan kitörés elbizonytalanított, szóval szedjen elő a tarsolyából valami hihető magyarázatot, hogy mi volt ez, máskülönben egy életre elkönyveled őt kiszámíthatatlan fúriának... lesz ott szánom-bánom, majd meglátod.
2011. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 3,14csán rúgnám a helyedben. Ha tényleg ügyvéd vagy, akkor pénz, egzisztencia van. Minden ujjadra kaphatsz tíz ennél jobbat és normálisabbat.
2011. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg önbizalomhiányos, ezért féltékeny egy ezeréves képre. Ápolgathatod a lelkét évekig, de szinte kizárt, hogy megváltozzon.

Haragudnod nem kell rá, de örülj, hogy nem 10 évvel később történt. (Tudom miről beszélek...)

Szabad vagy, találni fogsz egy normális lányt.


35/F

2011. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

9.38-as vagyok.Feleségül venni is hatalmas hiba lenne,nemhogy gyereket vállalni vele,hisz ő is gyerek.Megsértődik ilyeneken.Gondolom nem akarod őt is nevelni a közös gyereketekkel.Ilyennel nem szabad gyereket vállalni.

Ügyvéd vagy,találnál jobbat.Bocsi az offért.Írnál privit?Kérdeznék tőled valamit.Nem evvel kapcsolatos,de nekem fontos.(jogi kérdés)E.

2011. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 MariskaHargitai ***** válasza:
Nehéz ügy. Ha szerencséd van, akkor a barátnői nem annyira idióták, mint ő és elmagyarázzák neki, hogy nem a te hülyeséged, hogy ő visszamenőleg féltékeny. Ha nem voltatok mindketten szüzek amikor összejöttetek, akkor nem értem mi a baja. Ha meg szűz voltál, meg ő is akkor megint csak nem értem...:DDDD
2011. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Volt ilyen bnőm nekem is, igaz én nem jártam vele évekig, csak 3 hónapig, lehet jobb is. Ő is ilyesmit csinált, h minden kis dolgon kiakadt, aztán felháborodva elment haza, mindenért én voltam a hibás. Eleinte én is úgy voltam, h szeretem meg minden, ezért mentem utána egyfolytában (hozzáteszem fiatal voltam, és 2. bnőm volt:D). Aztán rájöttem én is h ha nem futok a csaj után, akkor igenis egy idő után visszajön magától.

Nem szabad ilyenkor keresni, majd lenyugszik magától szépen, és ha akar visszamegy, mert biztos nem poénból volt veled évekig. Ha meg azt mondja h nem, akkor nem, keresel más. Jobb is lenne az utóbbi, ha már egy 6 éves képen kiakad, akkor mi jönne még ezután.

Persze könnyű ezt mondani, de a szerelem nagy úr.

2011. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Persze az senkinek nem jut eszébe, hogy a kép csak hiszti, annak pedig lehetnek komoly problémák a forrásai.


T. Kérdező. Nem ismerlek sem titeket, sem a kapcsolatotokat.

DE

Ha tényleg ezen bukott ki, akkor 2 évig egy őrülttel jártál. Ezt nem hiszem, szerintem te sem.


Szokott panaszkodni; a szokásos "nem hallgatsz meg", "nem értesz meg", "nem figyelsz rám" szövegek előjöttek korábban?


Ha igen, akkor lehet, hogy tényleg nyomta valami a lelkét.


Szakvizsgázott jogász vagy, légy szíves kicsit belegondolni, hogy mit miért tehetett, min húzhatta IGAZÁBÓL fel magát.

2011. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Durván bepánikolhatott a házasságtól.
2011. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Az, is lehet, hogy ő csinált valamit, aztán az első adandó alkalommal kiakadt, hogy elmeneküljön inkább, minthogy bevallja a maga bűnét. Látszólag nem vagy hibás, de én meghallgatnám az ő történetét is. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan magyarázná. Szerintem a képen kívül még előjönne pár probléma, akár "őskori" is.
2011. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
az én kedvesem is sajnálatos módon féltékeny a régi ismerőseimre. sokat nem tehetsz. vagy megszokod, (mert sajnos bármennyire is reménykedem benne, egyelőre nem változik a hozzáállása) vagy örülsz, hogy akkor ezzel vége, és jöhet egy "normális " szerelem (akivel megint lesz valami, csak remélhetőleg más jellegű probléma. a féltékenységnél rosszabb szerintem nincs)
2011. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!