Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azért vesz nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért vesz nekem valamit, hogy mások azt lássák ő nagylelkű. hova tegyem ezt magamban? Vélemény?

Figyelt kérdés

ő sokat keres.

én szinte semmit.

általában minden pénzt sajnál tőlem.


legutóbb méregdrága cipőt vett magának.

nekem kínais van.

erre kaptam tőle két csizmát is hirtelen.

pár napra rá esett le, látva ahogy a családtagjainak felhozza témába, hogy csupán azért kaptam, hogy senki ne azt lássa, hogy magára mennyit költ, mellette meg hogy nézek én ki csórón. így vett nekem, és szépen sorjában elmesélte/elhencegte mindenkinek.


vagy most nem kellene rágódnom, csak örülni a csizmáknak?


2011. nov. 30. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó!
2011. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezek után nem kellenének az ajándékai. Ha akar nekem valamit venni, akkor azért vegye, mert örömet akar okozni, ne mások miatt.
2011. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te mégis milyen emberrel vagy együtt? Undorító.
2011. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

viszont ez nem biztos hogy így van, ahogy képzelem, csak összetettem két képet

csizma és frenkizés.


lehet nem függ össze a kettő.


ezért is írtam ki.

össze vagyok zavarodva.

2011. nov. 30. 22:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt az embert úgy ott hagynám, hogy csak a port látná utánam. Ha mellette maradsz, állandó megalázás lesz az életed.Előbb-utóbb előkerül, hogy ő tart el, te csak egy senki vagy.
2011. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mivel anyagilag nem szeret segíteni, folyamatos elvárása, hogy legyen munkám, keressek jól.

tehát ha minden igaz, eltartott minősítésbe nem fogok kerülni.

2011. nov. 30. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Használd ki, megérdemli.
2011. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szokta amúgy kritizálni a te olcsóbb ruháidat?

Márkamániás, és lenézi azokat, akik nem méregdrága cuccokra költenek?

A pénz amúgy is problémapont nálatok? (Mert úgy jött le, neki van, neked nincs nagyon, de nem mindegy, ezt a hétköznapokban hogy kezelitek.)


Szerintem itt nem az ajándék-hencegés a legnagyobb gond, hanem ha az értékrendetek más (pl. te nem flancolsz, neki meg a puccparádéról szól minden, és másokat is az alapján ítél meg).

2011. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

márkamániás, viszont nem kritizál másokat.

a cuccaimat nem kritizálja (csak féltékenységi szempontokból)

anyagilag ég és föld köztünk a különbség.

én próbálom leplezni, hogy nekem nincs (nem panaszkodok, nem sajnáltatom magam, vele örülök, ha baromságokat vesz magának - ami nekem fáj néha hogy ablakon kidobott pénz- de megteheti) szóval így a hétköznapokban ő nem veszi észre az anyagi különbségekből a problémákat, csak én.

tehát így van kezelve.


megnyugtató, hogy a flancoláson annyira ne aggódjak.

2011. nov. 30. 22:37
 10/13 A kérdező kommentje:
*mármint az ajándék-hencegésen ne aggódjak
2011. nov. 30. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!