Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Szakítsak vagy szünetet kérjek. Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt.De számomra ez a kapcsolat már nem hoz túl sok örömöt.Ugyanakkor nem tudom perpillanat elképzelni nélküle az életem.Szinte mindennap együtt voltunk mindent együtt csináltunk lehet ebbe is fáradtam bele.Úgy érzem el is hagynám meg nem is.:/Szar helyzet:/Mit lenne a legjobb megoldás?Köszi a válaszokat 18L
2011. dec. 1. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát kérjél szünetet, ha hiányozni fog akkor járjatok együtt újra. okcsá
2011. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, aztán el is hagytam, de igazából nem változott semmi csak egy ideig nem fogtuk egymás kezét az úton, és nem csókolóztunk. Aztán később újra összejöttünk, hogy férjen bele az együttlét is a kapcsolatba, de azóta sem lett jobb, már egymilliószor az agyamra ment, és 6 éve vagyunk együtt. De azért szeretem, megszokással együtt. Mérlegelj, hogy mennyire akarsz lekomolyodni, mennyire hajt a véred, ha úgy érzed, ne kockáztass, hagyd ott. Aztán majd ha kicsit kiélted magad, még összejöhettek. SOkkal jobb mint az én esetem, nekem nem volt merszem, és most irigykeve nézema flörtölő barátnőim:( Döntsd el magad, én leirtam az én történetem:) 22L
2011. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!