Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok nagyon régóta valakibe, de még soha nem mondtam el neki?

Figyelt kérdés
Nem sokára találkozók vele.Nem tudom,hogyan kezdjek neki...Már régóta ez az érzésem iránta és félek,hogy pofára esés lesz.Szerintem ő is szeretett...mára már lehet másképp gondol rám...nem is találkozunk csak ritkán.
2008. márc. 25. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki. ha ő is szeret, csak jó lesz, ha meg nemet mond, könnyebb lesz elfelejtened, de a semmiben bizakodni meg reménykedni feleslegesen nem jó.
2008. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki!
2008. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, osztom az előttem szólók véleményét. Mondd el neki az érzéseidet, légy hozzá őszinte. Semmi veszíteni valód nincsen.
2008. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ragadd meg az alkalmat és soha ne tétovázz, mert lehet mire eldöntöd melyik a megfelelő pillanat már túl késő lesz...szóval mondd el neki:)
2008. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélem elmondtad, kár hogy nem láttam előbb a kérdést. Semmit sem veszíthetsz, viszont nyerhetsz vele ideig-óráig vagy akár örökké tartó boldogságot...
2008. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem mondtam el neki.Sztem ő nem szeret illetve szeret de már nem szerelmes belém.Találkoztunk,elvoltunk' randiztunk' de úgy érzem ő már nem tud szerelmes lenni belém 2év után...
2008. ápr. 16. 13:51
 7/14 anonim válasza:

Régen nekem is tetszett az egyik fiú ,sőt most is tetszik...(nem mertem vele soha beszélni mert azt hittem hogy "beképzelt")...de most megfogadtam hogy kapcsolatot teremtek vele bármi is lesz legalább megtudom az igazságot!...(megszereztem az msn címét) és elkeztem vele msn en beszélgetni és kiderült hogy olyan jó fej...régebben megtanultam hogyha bátor vagyok neked lesz jobb, mert az igazságot megtudod hogy szeret-e vagy csak barátnak tart.

TEHÁT FŐ A BÁTORSÁG!!! :D

2008. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat.

Az utolsóra válaszolva,hát igen..de én tartom vele a kapcsolatot..sőt..szexeltünk már

:D

na mindegy...

2008. aug. 26. 07:35
 9/14 anonim válasza:
én 11 éves vagyok... és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik, és tudja is! Mégis az egyik haverommal(fiú) elmeséltem neki hogy nekem nagyon tetszik ez meg az a gyerek...és megkértem rá kérdezze meg tőle: Ő mit gondol rólam? És mikor a haverom visszajött azt mondta:Azt mondta, hogy nagyon szép, meg okos a Kinga(mert engem így hívnak) de nekem van más szerelmem...ennyi az én kis mesém... De ajánlom hogy mondd el a szerelmednek mert lehet hogyha megtudja akkor más szemből fog rás nézni:D
2011. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jázmin01 válasza:
Én 11 vok de van egy srác a suliban akibe 2.-ban estem bele.És most 4.-es vok.Mit tegyek mert, odajött hozzám a haverja és átnyújtott egy lapot amire egy szív volt rárajzolva.Azt mondta a haverja, hogy ezt ő küldi.Teljesen bezsongtam ,mert később adott egy gyönyörű ceruzát. De most egy másik lánnyal kavar.Most mit tegyek?
2012. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!