Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3és fél év után most vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3és fél év után most vége lesz a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a választ nekem kéne tudni egyedül,de már olyan szinten össze vagyok zavarodva hogy az valami elképesztő.Röviden: 3és fél éve járunk,most távol vagyunk egymástól mert fősulira járok ő dolgozik.Teljesen más közegbe kerültem itt a fősulin,sokkal intelligensebb és érdekesebb emberek közé és rájöttem amit mindig is tudhattam legbelül:a partneremből sok olyan dolog hiányzik ami nekem fontos lenne(meg főleg neki)pl önbizalom,férfias viselkedés,kis önállóság stb.Elmondtam neki és azt mondta megért és változni fog,de én már kezdek tőle elszakadni.Direkt csak kéthetente megyek haza de még ekkor se hiányzik.(sajnos)De ha együtt vagyunk végül is jól érzem magam vele,szexualitás terén is.Azt hiszem hogy sok ez a 3és fél év,még csak 19 vagyok.Vagy szerintetek velem van a baj?Az új suli és közeg ilyen hatással van rám?Gyenge vagyok?Ez még szerelem szerintetek?Érthető hogy szabad akarok lenni?Mi a megoldás? :(
2011. dec. 2. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De miért beszéljem rá a rosszra? Ő is belátta, hogy ez nem működik. Te miért akarod rábeszélni? Csak nem te vagy a barátja? Szánalmas.
2011. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem tartsatok egy kis szünetet, de nem félre lépőset meg ilyen kipróbálni mással hanem kis pihi! Ilyenkor ez kell és nem a szakítás, mert a gyökerek módszere csak:) Aztán újra kezdeni mindent és addig is átgondoljátok hogyan erősítsétek meg a kapcsolatotokat illetve hibák kijavítását. Próbáld megoldani és nem elfutni, rendben?
2011. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek :) ! ugyse rank fog hallgatni...
2011. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem veszekedek. Leírtam a véleményemet. Ha úgy dönt, hogy tovább szenved egy nem működő kapcsolatban, az Ő dolga...
2011. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én is csak elmondtam a véleményem "semmi sem felesleges. Ha menekülünk mindig akkor sose maradunk."
2011. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Képzeld nem szakítottak velem és köszi a dícséreteid:) végén elpirulok te tapló:$"


Te kötöttél belém, én csak reagáltam rá. Mellesleg én semmilyen sértőt nem mondtam rád, te meg itt taplózol...

2011. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Érdekes, mert én is csak elmondtam a véleményem "semmi sem felesleges. Ha menekülünk mindig akkor sose maradunk.""


Igen... nekem címezve:)

2011. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az is egy vélemény akár mit is gondolsz. Látom nem szállsz le a témáról:)
2011. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Leszálltam.:)
2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!