Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire butul mindenki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire butul mindenki? Miért ez az ideál?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek a kigyúrt,tetovált, fülbevalós, piercing-es tudatlan bunkó pasik jönnek be? Lányok,ennyire a külső lenne a lényeg?

2011. dec. 4. 14:25
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez fordítva is igaz. Sajnos nemtől független már az elbutulás, elkorcsosulás. Akit még pár éve egy zseninek tartottam, most ordas qurva, és egyszerűen nincs már nő aki ne lenne ilyen. Vagy ha normális is, biztos van valami amitől elviselhetetlen lesz...cigizik, iszik vagy valami biztos.


Amúgy a hibás társadalmi értékrend, és legfőképp a média hibáztatható ezért az ideálkép kialakulásáért.

2011. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
77%

Már bocs srácok de eddig én is siránkoztam meg r.binek tartottam az összes csajt, aztán rájöttem, h ti magatok is csak siránkoztok, de egy átlagos csajt nem igen vesztek észre, pedig van ám pár, akik normálisak is, ugyan nem a legszebbek, de nem néznek ki rosszul, és csak arra várnának h egy fiú oda legyen értük...

Aztán ti csodálkoztok ha a csajoknak csak a jóképű pasi kell, hát nektek meg csak olyan csaj felel meg, aki "k.rvajónő"... ennyit erről... Aztán sírtok itt... Na ezt utálják még a nők, a siránkozást...

Először magatokban keressétek a hibát, utána a csajokba, mert bennetek is van ám csomó hiba már elnézést kedves Úriemberek...

2011. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki butul,főleg a tinik,ha megnézed min a 85%uk egy nagy rib@nc,még a 16 ot se töltötték be már jó páran megkefélték őket, baromira mondogatja mindegyik milyen érett,milyen felnőtt, saját maguknak hazudnak,igen egy részük a buta kigyűrt tetováltakat szereti de akik őket szeretik szintén buta,agyonszolizott ribik,amikor már az sp,meg a flour tomika a sztár,és a való világot,azt a szennyet nézi mindenki,ahol a 13-14 éves kislány úgy néz ki mint egy 20on éves k**va,úgyis viselkedik,ott már nem az a legnagyobb probléma,hogy kigyűrt-e a pasi avgy van-e piercingje.Sajnos a társadalom idáig jutott,legfőkébb a média hatása,meg a felelőtlen,nem törődöm szülőké.
2011. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

az a baj h afiataloknak nagyon nehéz munkába állni ha meg lenne is meló a kétkezi munka büdös mindenkinek ahol izzadni és szenvedni kell, mit csinál egy csaj ha mellé jól is néz ki természetesen a dizsiben jó h azt váalssza aki látszólag tele van mert ajövőjére gondol nem egy csoró mellett akar élni ahol dolgozni kell majd hanem olyan kell aki majd eltartja

csak sajnos véges azoknak a sora pasikból akik annyi lovéval rendelkeznek h egy nőt eltartsanak

2011. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:
85%

Visszakérdezek....

Ez fordítva is így van, nem??? A pasiknak miért a szép, magas, hosszú combú, karcsú lányok jönnek be? Csak, mert ilyen a világ. Foghatjuk a médiára vagy bármi másra, attól még - legalábbis első látásra - igenis a külső számít.

2011. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
hozzáteszem,hogy azért van kevés normális értékrendű,értelmes, lány akinek van tartása, csak őket nehezebb észre venni
2011. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Nem ez az ideál, vagy legalábbis nekem nem.

Hogy mi az oka, hogy ,,népszerűek" az általad felsoroltak: elég, ha bekapcsolod a tévét és mit látsz. Olyanokat, akiket felsoroltál, nesze neked való világ.

De ne aggódj, gondolom azért írtad ezt ki, mert Te egyik kategóriába se tartozol bele. Az az érték, amiből hiány van, szóval ne aggódj, mert Te egy értékes ember vagy.

2011. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

ma miből él az ember??? pénzből

és mi van európában ?? Válság

H lehet boldogulni??ha olyan ember meleltt élsz v szülő v pasi aki sok pénzzel rendelkezik akkor mi itt a kérdés?????

2011. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

mert mondjuk egy átlagos csajt te sem nézel meg, csak a hűűűdeeejjóónnőőő na azokat nézed meg, azok általában tényleg ribik, fogadjunk h egy átlagost te sem veszel észre? Aztán meg sírsz itt mint egy kisgyerek akinek elvették a nyalókáját :)


Fiú voltam, nem csaj, szóval ebből is láthatod h veled van probléma elsősorban, nem csak a nőkkel, előbb nézz a tükörbe, utána szólj meg másokat...

2011. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Szó nincs pénzről.... Azt nem írtam hogy pénzes pasi :)
2011. dec. 4. 14:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!