Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire butul mindenki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire butul mindenki? Miért ez az ideál?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek a kigyúrt,tetovált, fülbevalós, piercing-es tudatlan bunkó pasik jönnek be? Lányok,ennyire a külső lenne a lényeg?

2011. dec. 4. 14:25
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
22%
14:51 Ha ez nekem szólt, a hűdejónőknél nem is próbálkozom egyáltalán, mert náluk úgyis csak a jóképű, magas, izmos ÉS gazdag srácok jöhetnek szóba. Mondjuk most már nem próbálkozom az átlagosaknál meg a csúnyáknál se, mert nekik se kell csúnya pasi.
2011. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

el kell fogadni h pénzből él az ember te sem állnál le egy csöves csajjal dugni aki nem is nézne jól ki akkor meg miről beszélsz??

ez egy társadalmi elvárás h legyen a pasinak pénze ezért kell elmenni dolgozni:)

2011. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Akkor sírjál itt b+ attól még a nők nem fognak szeretni, na meg ha 1elutasított, vagy 2 akkor mi van? Az olyanokat fogod, letojod, mész próbálkozol mással. Na meg ha te magad sem vagy magabiztos, meg csúnyának látod magad, akkor szerinted fogsz kelleni egy nőnek? Nekik a magabiztos határozott férfi kell, a külső nem számít annyria mint amennyire beállítód, csak jól kell magad eladni. :) Egyébként meg nem hiszem h olyan csúnya vagy, én is sokáig burokban éltem mint ti, de rájöttem h velem van a probléma elsősorban, nem a csajokkal, aztán egyre több palit látok akire azt mondom magamban h íí de csúnya ez, valszleg nem láttál még csúnya férfit...

Amúgy meg ha annyira izmos akarsz lenni, ezen tudsz segíteni, nem a k.baszott gép előtt kéne siránkozni, meg ler.biznia nőket b+...

Egy nő sosem fog kezdeményezni, max észreveszel egykét apróbb jelet amiről felismered h bejössz neki, de neked kell lépni...

A siránokzást meg felejtsd el, így jó hogy nem kellesz a kutyának sem...

2011. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
15:01 Ezzel kapcsolatban csak egy kérdésem van: akkor a nagyon csúnya (és nem gazdag) férfiaknak miért nincs soha nőjük?
2011. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Neked is csak azt tudom mondani: Nincs szó siránkozásról,csak érdekelt a többiek véleménye,és nem ribancoztam le a nőket!
2011. dec. 4. 15:03
 26/51 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:03


Azért mert nem magabiztosak, siránkoznak mindig, meg látják a nők rajtuk h betoji puha p.csök, szerinted melyik nőnek kellenek az ilyenek? A magabiztos, jó humorú, kedves, normális pasikat várják, nem a siránkozókat, negatív kisugárzást észreveszi bárki, és a nőket ez taszítja...

Amúgy meg amint mondtam, nem valószínű h láttál még csúnya palit...

2011. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
De láttam, pl. a tükörben. Amúgy meg régen magabiztosabb voltam, azt hittem h kellhetek én is vkinek, de akkor se kellettem egy lánynak se.
2011. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

Így tuti nem fogsz nőt fogni egyhamar...

Magabiztosság, meg magabiztosság között is van különbség.

Amúgy próbálkoztál mondjuk 100 nőnél? Nem hiszem, meg nem volt meg a kellő magabiztosság sem, a kisugárzásod nem volt jó, ha jobb lett volna, akkor tuti kellettél volna valakinek...

Linkelj nekem egy képet h milyen csajoknál próbálkoztál, tuti csak ilyen r.bikkel, meg egy átlagos sem volt köztük szerintem...

A tükörben láttál már ronda embert? :D :D ilyen mentalitással mit vársz? Hogy a nők a lábaid előtt heverjenek? Hát nem fognak, észreveszik a kisugárzásodon a sok negatívot, mert a negatívumokat sugárzod ki így...

Most is sírsz a gép előtt, és a k.rva géppel tereled a gondolataid, ahelyett h gondolkoznál h hogy cserkéssz be valakit...

Nem a külsőddel van baj, hanem az agyaddal, eddig nekem is az agyammal volt baj, de én már nagyjából levetettem...

Írj priviben, meg írd le a mindennapjaid, ha gondolod adhatsz face linket, megmondom h tényleg olyan csúnya vagy-e, eddig én is csúnyának láttam magam, de mióta nem, azóta észreveszem milyenek valójában az okádék nők, meg az okádék palik. :)

2011. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, érdekes helyzet ez, mert akiket én ismerek, legyen az nő vagy férfi, nem rendelkeznek ekkora ízlésficammal. Nekem például a büszkeségem sosem engedné, hogy ráakaszkodjak egy férfira a pénze miatt, ez számomra a legundorítóbb piócaéletmód! Én párkapcsolat címszó alatt sosem kerestem anyagi érdeket, és az ismerőseim sem. Nálam eleve esélye sincs annak, akiről lerí, hogy fel akar vágni azzal, amije van. Régebben is megvolt ez a férfiaknál, csak akkor még nem tetováltatták meg lyuggatták agyon magukat, hanem méregdrága öltönyökbe bújtak például. Mindig megvoltak és lesznek azok a nők, akiknek ez jelenti a színvonalat, ahogy kivételek is mindig vannak, attól függetlenül, hogy nem a te ágyadat melegítik :)
2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

En lany vagyok, es alairom a kulso fontos szamomra. De nem ugy ahogy egyes pasik itt elkepzelik.

Jott mar oda hozzam zsiros, csapzott haju total reszeg pasi, persze, hogy elkuldtem. Nem szeretem azt se, ha valakinek total ragyas az arca. Az menjen el elobb valami dokihoz.

Kuldtem mar elpasit, aki majdnem ugy nezett ki, mint egy modell, de SEMMI ertelem nem sugarzott a szemebol. Randiztam viszont olyan pasival, aki tenyleg ronda volt, de meleg szivu es ahogy ramnezett, imadtam erte. Szoval azt hiszem, hogy a kulsot nem kellene keverni a kisugarzassal, mert akar tetszik, akar nem, a szemelyiseg is meglatszik valamilyen szinten. Vagyis inkabb, legalabbis nekem, a ketto egyutt szamit.

Es egy jo tanacs, ha egy no a penzre hajt, akkor hagyjatok a fenebe, es keressetek mast, mit sirankoztok utana???

Vagy tegyetek fel ugy a kerdest-

" Jo csajok, akik ugy neztek ki, mint a ribik es total odaig vagyok ertetek, nektek miert csak a stricik jonnek be, es nem en a szemuveges gyogyeger?"

2011. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!