Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire butul mindenki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire butul mindenki? Miért ez az ideál?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek a kigyúrt,tetovált, fülbevalós, piercing-es tudatlan bunkó pasik jönnek be? Lányok,ennyire a külső lenne a lényeg?

2011. dec. 4. 14:25
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

En ugyan nem tudom, hogy hogyan nezel ki, de amiket ide osszehordtal, bakker, nem szeretnek veled talalkozni.Csak ugy sut beloled a pesszimizmus.

Mint irtam korabban, nekem volt ronda pasim, legalabbis az osszes baratnom csodalkozott, hogy hogy vagyok kepes vele lenni, de en szerettem, mert az egyik legintelligensebb pasi akit ismerek, es ahogy ramnezett, elolvadtam.

Anyam meg elhagyta Apamat egy ronda, dagadt felcigany pasiert, aki ledumalt mindenkit a szinrol, akivel talalkozott. miert?Mert volt onbizalma.

Mindamellett kifogasokat keresni annyira konnyu, sokkal konnyebb, mint megoldast.

Amig nem ugy nezel ki, hogy a fel fejedet elvitte egy taposoakna, vagy nincs labad, se kezed, addig ne rinyalj, valtoztass a kulsodon, szedesd ki a farkasemberes szemoldokod, menj borgyogyaszhoz, fodraszhoz, es szerezz onbizalmat!

2011. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Látom hiába beszélek, úgyse érti meg, aki nincs ilyen helyzetben. Egyszerűen akinek alapból nagyon ronda feje van, és még kicsi is mellé, az ESÉLYTELEN a nőknél. Ez van sajnos, nincs mit tenni ellene.
2011. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Te okoska én is hasonló helyzetben voltam de rájöttem h bennem van a hiba nem másban meg hogy nem is vagyok olyan csúnya mint amilyennek beállítottam magam. De te meg rosszabb vagy ennyire én sem sírtam anno, meg én egy bunrondaval sosem kezdenek.... A hiba benned van nem a nokben...
2011. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

07:11

Attól ,hogy TE soha senkinek nem kellesz még más ronda kellhet!!!Kesereghetsz itt egész életedben,minden normális ember röhög a hozzáállásodon.Legalább elrettentő példa vagy.

Ne játszd már itt a mártírt 20-on egynéhány évesen.Képzelem micsoda negatív,megkeseredett ember lehetsz.Akinek van egy kis esze menekül tőled.

2011. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
15:47 Más ronda se kell! Nem tom hol élnek azok, akik láttak már ronda pasit bnővel, mert én még soha sehol nem láttam.
2011. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz látni, mert nem akarsz látni,itt a probléma.Nem pazarlom rád a szót.Ennyire életszerűtlen ,ostoba egyént még nem láttam.
2011. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Miért ne akarnék? Én lennék a legboldogabb, ha látnék ilyet, mert az azt jelentené, h nekem is van esélyem.
2011. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Most miert hagyjatok figyelmen kivul amiket irok??? Hanyszor mondjam el meg, hogy nekem volt ronda pasim, anyam is egy rondasagert hagyta el apamat. De tobbszor nem ismetlem onmagam, mert ahogy mondtam, sokkal konnyebb mast hibaztatni, es ezert nem vagytok hajlandoak meghallani ha valaki mast mond.
2011. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

16:32

Nem is érzékeled mennyire el vagy szakadva a realitás talajától.Az általában 0%-os válaszaidból is látszik mennyire jó nyomon vagy...Csak így tovább szerencsétlen.

2011. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%

18:03 Persze, aki gyikra ír, az mind kivétel, annak még véletlenül se számít a külső. Kár h a valóságban soha nem látni ilyet.

18:25 Te is látnád amit én, ha ronda srác lennél. Egyébként meg nem érdekel, ha lepontoznak, nem mindig a többség véleménye az igazság. Van a mondás is: egyél szart, 100 milliárd légy nem tévedhet :)

2011. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!