Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire butul mindenki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire butul mindenki? Miért ez az ideál?

Figyelt kérdés
Miért mindenkinek a kigyúrt,tetovált, fülbevalós, piercing-es tudatlan bunkó pasik jönnek be? Lányok,ennyire a külső lenne a lényeg?

2011. dec. 4. 14:25
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Maximálisan egyet értek, erről beszélek, a negatív kisugárzás taszítja a nőket, egy pesszimista, siránkozó palival jó hogy egyik sem kezd...

Na meg verik magukat meg sírnak h a nőknek csak a jóképű gazdag kigyúrt pali kell, holott állítom meg sem tapasztalták milyen férfi kell egy nőnek, csak siránkoznak és fújják a hülyeségüket, és ler.bizik a csajokat...

Amúgy meg egy okádékkal ők sem kezdenek, sőt csak a jónő nő nekik, egy átlagosat észre sem vesznek...


Jahh fiú voltam...

2011. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Na jó, de ezektől, akik ide írogatnak mit lehet várni?

Itt verik magukat, hogy csak a külső, csak a pénz kell az ÖSSZES nőnek, holott nem hiszem, hogy ők összejönnének mondjuk egy túlsúlyos nővel. Azonkívül, van itt egy ember, aki a nap 24 órájában itt sír, és szidja a nőket, 64%os azt hiszem, nem csoda, hogy nincs senkije... Kinek kellene egy ilyen fiú?!

2011. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
0%
17:10 Én bármilyen nővel összejönnék, nemcsak túlsúlyossal, de ragyás arcúval, púpossal, sántával, ezek bármilyen kombinációjával, és egyáltalán bármilyen külső hibával rendelkező nővel is. Ha csúnya fiú lennél, te is tapasztalnád, h mennyire nem kellünk senkinek. Egyébként is pont abból jöttem rá, h a nőknek a külső számít, h engem a külsőm miatt utasít el mindenki. Szal pont fordítva van, mint ahogy te gondolod, nem azért nem kellek senkinek, mert így gondolkozom.
2011. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

17:10 Én bármilyen nővel összejönnék, nemcsak túlsúlyossal, de ragyás arcúval, púpossal, sántával, ezek bármilyen kombinációjával, és egyáltalán bármilyen külső hibával rendelkező nővel is. Ha csúnya fiú lennél, te is tapasztalnád, h mennyire nem kellünk senkinek. Egyébként is pont abból jöttem rá, h a nőknek a külső számít, h engem a külsőm miatt utasít el mindenki. Szal pont fordítva van, mint ahogy te gondolod, nem azért nem kellek senkinek, mert így gondolkozom.



Jó egy szerencsétl.n vagy b+ :D

Én is hasonló cipőben jártam rég, de nem voltam ilyen mint te, na hajrá szerintem 100 nem hülyeségeket mondok 1000 ragyás arcú meg kövér csaj vár rád, fogj egyet.

Amúgy arra nem gondoltál h esetleg pasijuk volt azoknak a csajoknak?

Nem kéne ördögnek beállítani a nőket, mondtam h nem velük van a baj, hanem veled h otthon ülsz a gép előtt, és sírsz itt, ahelyett h keresnél valahol egy csajt... Egyáltalán honnan tudod h a külsőd miatt utasítottak el? Na meg hánynál próbálkoztál? Tudod nem mindenkinek egyforma az ideálja, na meg jól kell magad eladni, úgy hogy pl te vagy a megfelelő pali számára, pozitív kisugárzás, humor, kedvesség ennyi a titok, na meg az hogy jól add el magad neki, mintha te lennél számára a legjobb vétel...

A kockulásból nem fogsz megélni, ráadásul így persze h egyedül maradsz...

2011. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Am érdekes értem sem tolongtak a nők, mégis nekem is volt pár olyan, akit én utasítottam vissza, mert nem jött be... Nem külsőre, csak úgy nem jött be, szóval veled van a hiba, nem próbálkoztál elégszer, meg lehet te sem vetted észre ha egy csaj közeledett...

A kifogásokból elég, legyen vér a pucádban, elvileg férfi vagy...

2011. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

1000 ragyás arcú meg kövér csaj vár rám? Egyet mutass!

Legalább 50 lánynál biztos próbálkoztam már, ha nem számolom azokat, akikkel még szemezni se sikerült, mert direkt félrenéztek, nehogy eszembe jusson odamenni (olyanból több száz volt).

A legtöbb esetben kiderült, h a külsőm miatt utasítottak el. Volt aki meg is mondta, volt akiről utólag derült ki, volt aki az utcán szégyellt velem mutatkozni, stb.

Pozitív kisugárzás, humor, kedvesség? Kisugárzás mint olyan nem létezik, a másik 2 megvan, de nem érek vele semmit, mert a lányoknak egyik se számít.

2011. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

bakker mutass már magadról egy képet, megmondom h csúnya vagy-e vagy sem, privátban.

Aztán meg lehet jobban nézel ki mint én, azt annyi önbizalmad sincs mint nekem, és csak siránkozol...


Talán rossz helyen próbálkoztál erre nem gondoltál? Csak keresed a kifogásokat, és a csajokat állítod be sz.rnak, így ne csodálkozz b+ jó hogy mind kerülni fog, de tudod mit legalább meghagyod nekem meg a többi pasinak azokat a csajokat, akikkel összejöhetnél ha egy kis erőfeszítést tennél...

2011. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Képet nem szívesen mutatnék, a képek egyébként sem adják vissza a rondaságom felét se. Kép alapján volt már olyan is, akinek tetszettem, de élőben még azoknak se.

Amúgy kb mindenhol próbálkoztam már a plázacicákat kivéve, de azoknál gondolom végképp nem érdemes. Sajnos azoknak a lányoknak is csak a külső számít, akikről nem is gondolná az ember, de erre csak az jön rá, aki tényleg annyira csúnya, h senkinek nem tetszik.

2011. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

akkor mutass nekem privibe képet olyan csajokról, akiknél próbálkoztál...

Csúnya... B+ nem tudod am mi a csúnya... Én pénteken láttam egy nyomorék férfit fogyatékosnak néztem de nem volt az, de olyan bűn ocsmány volt, h majd elhánytam magam...

Amúgy meg a külsődön is változtathatsz, én két éve kicsit kövér voltam, meg sz.r haj, mostanra rövid a hajam, vékony vagyok, és azt mondják rám sem lehet ismerni azon a két évvel ezelőtti képen... Ennyit erről...

Túl nagy jelentőségét tulajdonítasz a külsőnek...

2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Lehet h engem láttál pénteken :)

Amit tudtam előnyömre változtatni a külsőmön, azt már megtettem. Annyit értem el vele, h nem undorodnak tőlem olyan látványosan az emberek.

Nem én tulajdonítok túl nagy jelentőséget a külsőnek, hanem a lányok.

2011. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!