Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi olyan nagy dolog a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan nagy dolog a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem értem,mi a jó abban,ha valaki szerelmes. A szerelem csak elbódítja úgymond az elmét,emellett nagyon fáj,ha hűtlen az ember kedvese.
2011. dec. 8. 16:14
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
Mert mi jó abban, hogy megdugsz csak valakit?
2011. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A szerelem rossz.
2011. dec. 8. 16:15
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki nem fogadja el, hogy a szerelem nem csupa habostorta, hanem úgy is tud fájni, mint akit szétvertek, az nem is érti, mi olyan nagy dolog a szerelemben. Pont az az őrület jó benne, az, hogy a másik fontosabb, mint én.

Úgyhogy aki nem tud, vagy nem mer szerelmes lenni, az életében egy percig nem élt.

Éppen ezért én azt mondom, hogy:

Aki szeret, az él, aki nem szeret, az akkor is halott, ha él.

2011. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed.
2011. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
8%
Igazad van én is még csak szenvedtem miatta. Semmi jó nincsen benne. Nem is akarok soha többé szerelmes lenni. Ha összejövök majd valakivel azt is csak azért mert ahhoz van kedvem.
2011. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%

"Úgyhogy aki nem tud, vagy nem mer szerelmes lenni, az életében egy percig nem élt.

Éppen ezért én azt mondom, hogy:

Aki szeret, az él, aki nem szeret, az akkor is halott, ha él."


Akkor én halott ember vagyok... 22évesen soha nem voltam szerelmes.

2011. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó zombiként élni, csak tessék. Mindenkinek joga van hozzá.
2011. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Van a szerelmen kívül más jó dolog az életben.
2011. dec. 8. 16:27
 9/37 szamóca.. ***** válasza:
100%

néha a fájdalom is jobb mint az üresség...

na ez de b.zisan hangzik, főleg hogy most oltogattam épp valami romantikus valamit hogy túl nyálas:D

2011. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a szerelemben az a jó (és a rossz is), hogy megszállottá tesz, így nagyon "kényelmes" dolog, hiszen minden cselekedetedben csak azt kell mérlegelned, hogy a szerelem érdekében jó-e vagy sem. Nem kell gondolkodni, nem kell számolgatni. Amíg szerelmes vagy és a rózsaszín köd az agyadon ül, addig mindig csak egy helyes út van és kész. Sokkal egyszerűbb úgy az élet. A gond akkor kezdődik, mikor kezd eloszlani a felhő, repedezni a burok, aztán jönnek a problémák.
2011. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!