Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi olyan nagy dolog a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan nagy dolog a szerelemben?

Figyelt kérdés
Nem értem,mi a jó abban,ha valaki szerelmes. A szerelem csak elbódítja úgymond az elmét,emellett nagyon fáj,ha hűtlen az ember kedvese.
2011. dec. 8. 16:14
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
A szerelem csak egy a sok jó dolog között. Lehet nélküle élni. Sosem találok rendes csajt.
2011. dec. 8. 16:47
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nélküle élni, csak nem érdemes. :D
2011. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Oké, azt hittem nekem írod... Bocsi.

De nem értelek... Miért jó az neked, hogy olyan embert szeretsz, aki nem szeret viszont? Ez inkább szenvedés, nem?

2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Igen, először nagyon szenvedtem tőle, de olyan jó barátok vagyunk egyébként, hogy már csak az érzésre koncentrálok, nem a fájdalomra.
2011. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
fogadok, hogy a kérdező 17 alatt van...
2011. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

igen a szerelem tényleg rossz amikor kidobják az embert pedig ő imádja azt a valakit de amikor megtaláljuk azt a valakit aki viszont szeret és BOLDOGOK vagyunk eggyütt na az érzés leírhatatlan,szinte vigyorogsz mint a tejbetök egész nap és az a furcsa érzés ami átjár áááááááááá nincs még egy olyan dolog.

persze a szerelemnek is mint minden másnak 2oldala van

2011. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Inkább csak rossz oldala van. Mellesleg több vagyok,mint 17.
2011. dec. 9. 11:55
 28/37 anonim ***** válasza:
Van jó oldala is. Például, ha viszonzott szerelemről beszélünk. De én még sem a jó, sem a rossz oldalát nem tapasztaltam meg:D
2011. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Én lemondok a szerelmről. Úgyis megcsalna a csaj.:S
2011. dec. 9. 13:22
 30/37 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jó nincs benne,főleg ha olyat szeretsz,aki nem érdemli meg,és visszaél vele.Örülök,hogy ez az agyrém engem elkerült,és azon vagyok,hogy ez így is maradjon.Volt már néhány kapcsolatom,de ott is csak vonzalom volt,nem éreztem semmi pluszt.Ez az egész csak a hormonok idióta közjátéka,és ragozhatja bárki bárhogyan,múlandó dolog.Sok embernél csak az első veszekedésig tart,vagy a következő társjelöltig.Nem akarom,nem keresem,vannak más dolgok is az életemben,amiknek tudok örülni,és nekem ennyi is elég.És az sem érdekel,ha "zombi" vagyok.
2011. dec. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!