Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Nektek milyen egy igazi férfi?

Figyelt kérdés
Külső, belső tulajdonságok, a szakmája stb.
2011. dec. 10. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akinek nincs egyetemivégzettsége az ostoba bunkó proli lehet? DDDDDDDD
2011. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Láttam én már okos, kedves, intelligens, csodálatos szakmunkás végzettséggel rendelkező férfit is, és bunkó paraszt egyetemistát is. A diploma egy papír. Rengetegen vannak akik sajnos nem engedhették meg anyagilag az egyetemet maguknak, de egyébként olvasnak, művelődnek, intelligensek, kultúráltak.
2011. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Volt régen a mident vagy semmitben, amit régen Vágó Pista vezetett, hogy egy átlag matematika tanár mindenkit odavert és elvitte az autót a végén. Az orvosok, mérnökök sehol sem voltak. A tudás nem a diplomáttól függ.
2011. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A legyen ön is milliomosban egy egy postás volt az ász.
2011. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

*


megy egy

2011. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

*


meg egy


fáradt vagyok már. :D

2011. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ott is nyert egy postás 20 milliót. De az maradt továbbra is postás. Berakta a bankba a zsét és pár év múlva már volt naki vagy 30 milliója rajta és vett egy lakást. Szóval ez is egy jó példa.
2011. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!