Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van egyáltalán értelme a párkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy szaporodni kell vagyis nem kell , de ez van belénk kódolva. Úgyis elmúlik a szerelem, minden kapcsolat hazugságokra épül, egymásban úgyis csak a külsőségeket látjuk, ha a korral az elváltozik, megromlik minden vagy csak simán ráunnak egymásra az emberek és szakítás vagy válás lesz a vége.
2011. dec. 18. 16:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az idősebb kapcsolat is volt fiatalabb kapcsolat... Szüleim 17 évesen ismerték meg egymást, nagyszüleim szintén.
2011. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de semmi sem tart örökké. a Nagyszülők (mint pl az én nagyszüleim is) még egy olyan társadalomba nőttek fel, ahol az erkölcsiség és az egyenes gerinc fontos volt, de MA? Nézzetek körül hogy milyenek az emberek, régen nem úgy udvaroltak a másiknak hogy egy buli után összefeküdtek egymással, hanem meg volt az udvarlás menete. Én nagyszüleim is kb 50-60 éve vannak együtt,náluk még volt értelmes társadalom.
2011. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy torz a társadalom. Ti meg egy torz társadalomban akartok, múlt század beli értékeket megkapni, olyan értékeket, amik már rég nincsenek. Szóval az egész illúzió. Megvannak a külsőségek, de beltartalma nincs a kapcsolatoknak. Ha meg nincs csak gerinctelenség, nem tudod magad rábizni biztosan valakire, akkor mi értelme van a kapcsolatnak? Semmi.
2011. dec. 18. 17:09
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Arra azért tényleg kíváncsiak lennénk, hogy hány éves vagy, és meddig tartott a kapcsolat. Ez sokat megmagyarázna.
2011. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kiábrándulni kell, hanem olyan embereket találni akikben még élnek a múlt század értékeit. olyanokat keresni akikben még van tartás és gerinc.
2011. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen,de sajnos kiveszőben van, hiába keres az embert, olyan szeszélyes a mai társadalmunk, hogy nem látjuk éppen melyik arcát mutatja.
2011. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
22 vagyok, de nem hiszem, hogy ez bármit is megmagyarázna. Nem konkrétan egy kapcsolatról van szó, hanem több kapcsolatból és emberismeretből szürtem le ezeket.
2011. dec. 18. 20:18
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme csak a mai emberek tulságosan onzok és elkényeztetettek ahogy hogy rosszban is kitartsanak a másik mellett nemcsak joban.Kulsoségek alapján választanak párt vagy az anyagi háttér szerint, a szexualitás mindennél fontosabb. Ha ezek a dolgok semmivé válnak(tonkremegy a cég,kirugják a munkahelyrol,idovel megcsúnyul, megoregszik,megbetegszik)akkor hajrá ki kell dobni és másik után nézni.Ezt diktálja a trend.A jo házasság vagy párkapcsolat a helyes értékrendel kezdodik. Fontos a megfelelo partner kiválasztása.Kozos célok, kozos értékek, azonos vélemény az élet fontos dolgairol.Mindig meghatodok ha nagyon idos házaspárokat látok kéz a kézben sétálni az utcán.Belegondolok hogy mennyi mindent éltek meg egyutt, mennyit turtek egymásnak, mennyi problémát kuzdottek le és itt vannak egymásnak oregségukben.Az hogy meddig tart a kapcsolatunk rajtunk múlik.Senki nem mondja hogy minden perce habostorta lesz de ha szeretunk valakit megéri mellette kitartani
2011. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Es meg valami.Ma a házastársi esku vagy fogadalom csak papírnak számít.Az emberek nem hisznek benne, nem veszik komolyan. Hogy egyik kedvenc zenekaromat idézzem "nem kell az esku, a gyuru kevés.Ez véreddel írt szerzodés.Társad a bajban, rosszban és joban,magányodban, mélypontodban.Napfényben sárban, oromben, gyászban, szép napokban, vesztes harcban":-))
2011. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kérdeztem a korodat, számít. Még fiatal vagy, mint ahogyan korábban írta valaki: Egy tartós kapcsolathoz fel kell nőni, meg kell rá érni. Így 31 éves fejjel visszanézve 22 éves magamra látom csak, hogy mennyire kölyök voltam akkor.


26 évesen, 6. barátnőmként találtam meg a csajozas.hu-n feleségemet, gyermekem anyját. Előtte a legrövidebb kapcsolatom 4 hónapos, a leghosszabb 4,5 éves volt, de az egyik lánnyal 3x is jártam, összesen 2,5 évig, így tudom, hogy mit érzel. Hidd el van értelme a kapcsolatoknak, csak te még nem találtad meg a megfelelő embert. Elkeseredett és bizalom vesztett voltam, mint te, nem véletlenül kerestem társkereső oldalon: máshol nem találtam olyat, aki még a már említett régi, megbízható értékrendet követte.


El fog jönni a te időd is, lehet, hogy pont 26 évesen, mint nekem...

2011. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!