Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van egyáltalán értelme a párkapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy szaporodni kell vagyis nem kell , de ez van belénk kódolva. Úgyis elmúlik a szerelem, minden kapcsolat hazugságokra épül, egymásban úgyis csak a külsőségeket látjuk, ha a korral az elváltozik, megromlik minden vagy csak simán ráunnak egymásra az emberek és szakítás vagy válás lesz a vége.
2011. dec. 18. 16:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
szerintem járj el szórakozni!vagy csak simán verd ki te tudod!de egy komoly kapcsolathoz nagyon sok kitartás türelem megértés odafigyelés kedvesség stb szükséges.én például 22 évesen nem tudtam volna elképzelni hogy valaha meg nősülök.29 éves koromban még is megtettemé.hogy egy nagyon kedves barátomat idézzem "egy nőnek az élete végéig udvarolni kell".
2011. dec. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amíg az ember meg nem tapasztalja, addig mondhat bármit. Ha meg így állsz hozzá akkor te is csak egy vén dünnyögő csont leszel és boldogtalan.

A társadalmat meg hiába szidjátok amikor ti magatok (meg én is) vagytok a társadalom! Persze attól nem változik a tény ha 1-1 ember megváltozik és másként él, de az h ilyenné vált a világ, nem az "ő" hibájuk hanem a MIÉNK.

Kapcsolatnak meg igenis van értelme, de addig nem látod be, amíg rá nem veszed magad a bizonyításra. Itt hiába kéred ki más véleményét ha csak támadni akarod h márpedig az az igaz amit te mondasz..

A világnak van jó oldala is, csak észre kéne venni.

2011. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!