Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le a férjemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a férjemről a szeretőjét?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve vagyunk együtt, ebből 1,5 éve házasságban és van egy 5 hónapos kisfiúnk. A férjem sajnos egy eléggé önző szériából való, és már az is kiakasztotta, h a babánk ugyanazon a napon született mint ő, ráadásul táplálási nehézségeink voltak, így rengeteg plusz feladatom volt a gyermekkel - semmire sem volt időm szó szerint, másfél hónapig napi 1-2 órát aludtam és azt sem egyszerre. A férjem a szülés után 4 héttel szexelni akart, de képtelen voltam rá, és innentől szinte minden kis piszlicsáré dolog miatt veszekedett rám. A gyerek épp 2 hónapos lett, mikor kiderült, h a férjem összeszűrte a levet a húgom sógornőjével... Balhé balhé hátán, de végül úgy döntöttünk rendbe hozzuk a dolgainkat, ami nagyon döcögve megy, ha megy egyáltalán, mert sajnos ez a "nő" nem hagyja békén a férjemet, és nem tudom, mit csináljak, hogy vakarjam le róla? Bocsi a litániáért, remélem lesz türelmetek végigolvasni :)
2011. dec. 19. 08:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
(menta34)azert van am abban igazsag amit ö is mond!!!igaz nem a szex körül forog minden(de azert fontos)..ha tenyleg nincs szex sokaig , es a pasi mar igyis megcsalta ezert a feleseget akkor valoszinüleg masodszor is megfogja....ez volt az ok nagyabol hogy miert csalta meg öt..es ha ezek utan se kapja meg akkor ismet megfogja tenni..
2011. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
50%
Miért hiszi minden no h csak szemét férfiak vannak és h nincs szerelem a világon. Férfiba is van olyan h ha igazán szeret akk nem fog félredugni max megkér h verd ki v valami. V kiveri o magának. Sajnállak titeket h még nem talalkoztatok iennel
2011. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy párt. A pasi egy évig nem volt hajlandó megdugni a nojét, de mással sem dugott és a csaj sem.
2011. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ma 11:55 igazad ebben teljesen de vannak olyan ferfiak akik nem igy gondoljak... :S
2011. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ettől még nincs igaza mentának.

A szex fontos, nekem is heti hétre minimum szükségem van, pedig nő vagyok.

Mégis, bár házasok sem vagyunk még, gyerekünk sincs, tehát ilyen szempontból nem tartozunk felelősséggel a másik iránt, soha nem csalnám meg a vőlegényem szexhiány miatt, és ez viszont is igaz.

Már bő három hónapja alig van nálunk is szex, mert a sok feszültség (anyagi gondok) miatt páromnak nehezen megy, és frusztrált tőle, sokszor látom az arcán, hogy "inkább most ne", mégsem vagyok emiatt dühös, és eszembe sem jutna megcsalni.

A kérdező férje undorító, szánalmas, genny alak a szememben, az ilyenre nincs mentség.

23/N

2011. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Az a baj h a legtobb no a szemét férfiak iránt ítéli meg mindet és el sem tudják képzelni h élnek normálisak is. Ez mondjuk sajnos fordítva is igaz a férfiak részérol. Az emberek csak azt látják amit akarnak. Az ieneknek hiába mondod. Majd jon neked is a válasz h attól h nem tudsz róla ...blabla. Mert nem hiszik el akkor sem ha látják. Én szerencsére kifogtam egy oan pasit akivel mindent megbeszélunk egymással és ha valameikunk esetleg nem akar szexelni akkor nincs szex.
2011. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy igaza van..csak azt hogy van abban igazsag amit mond..mert vannak olyan ferfiak akik ezt nem igy gondoljak..a kerdezö meg igyis a ferfje mellett akar maradni es ha ferj azert csalta meg mert nem volt szex akkor ezt meg kell adnia sajnos neki..ezekröl nekem is meg van a velemenyem es enis undoritonak tartom..
2011. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Na igen, a kérdezőt sem értem, miért akar egy olyan férfi mellett maradni, aki már megcsalta, és (szerintem) függetlenül attól, hogy megkapja-e a feleségétől, amit akar, ugyanúgy félre fog lépni előbb-utóbb.
2011. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
hat jah szerintem is..de most mi hiaba mondjuk :S
2011. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


a férjed egy szemét, de TE is nagyon hibás vagy!gondolkozz el ezen, hogy egy férfit nem tekintesz férfinek, csak "papának", akkor mi érez ő.


tanács: üsd le a qrvát

tanács: nő is vagy, nemcsak "anya"!

2011. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!