Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek egyedül lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek egyedül lenni. Kapcsolat-függö lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszu lett :/. De köszi ha végigolvasod, s normálisan válaszolsz :)


Nem volt még komolyabb kapcsolatom. Szégyenlös vagyok, nehebben ismerkedem. Nem beszélek sokat. Viszont neten akár órákig képes vagyok chattelgetni.


Szeretnék egy pasit, akivel összebirnék bújni, moziba menni, sétálni, kezét fogni, ugy a szemeibe nézni-hogy mosolyognom kelljen, jól érezni magam vele.


2 rövid kapcsolatom volt, de mint mondtam már, nem volt semmi komoly. Pár napja ért véget a 2.kapcsolatom, egy hülyeség miatt.

Nem voltam szerelmes egyikbe sem, de nem ez volt a szakitások oka. (Öszejöttem velük, mert aztgondoltam összeillünk.....)


Tudom, most "szünetelnem" kell a kapcsolatoktól. De hiányzik egy férfi mellölem. (Nem a szex miatt,mert még szüz vagyok!).

Ha nem "szünetelnék" akkor egy kicsit "ribancos" lennék, mivel egyik pasi a másik után jön-megy, mármint "olcsónak" érezném magam :S (szerintem jogosan)


Nincs sok barátom, lehet hogy kellene barátokat keresnem, s velük idöt tölteni. De a barátokkal nemtudok összebujni meg ilyesmi. :/.


Lassan éve szerelmes vagyok, de a pasi nem érdemeli meg hogy vele legyek, hogy szeressem öt. Pedig tudja hogy mit érzek iránta. Nem keres rendszeresen. Napokig. Hazudgat, hogy tetszem neki meg hogy együttszeretne lenni velem. De nem hiszek neki, nem bizom benne.


Nem vagyok csúnyácska, szeretek flörtölgetni is. (jah,és nem vagyok beképzelt! :D, mások véleménye hogy szép csajszi vagyok)


Tudnátok valami tippet adni mi tévö legyek?

Komoly válaszokat lécci :( :)


18/L



2011. dec. 30. 01:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

20\f

nem akarok kozhelyekkel dobalozni, de mintha en irtam volna, annyi kulonbseggel h en 20 eves vagyok.En is azt veszem eszre h nem szeretek egyedul, bujnek vkihez, de nincs kihez:( fognam a kezet, de nincs kinek.Nemtudom, szerintem nekunk az atlagosnal nagyobb szeretetigenyunk van:)

2012. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. :D


Vannak még ilyen lányok is?


Figyelj, ha van kedved írj privát üzit, én barátnak is elfogadnálak, mert szimpatikus vagy az írásaid alapján.


22/F

2012. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#10: Én is azthittem hogy összeillünk az utolsó vagyis a 2. pasimmal, dehát elég eröszakos, nem érti meg ha valamit (még) nem szeretnék. :/..

Ausztriában élek, ti pedig mind Magyarországon, azthiszem :D


#11: már privizünk :P


#12: Lehet hogy neked tul szépnek tünik, de sokaknak nem :D :S.. Hát, én ilyen lány vagyok ^^

Te is irhatsz nyugodtan privátot, válaszolni szoktam a normális üzikre :D s köszi :)

2012. jan. 10. 00:49
 14/22 anonim ***** válasza:

ma 00:49


Kár, hogy messze élsz, én Debrecen környéki vagyok.


Jobb szeretek olyanokkal ismerkedni, akikkel élőben is találkkozhatok. Távbarátságok, távszerelmek nem teszenk jót szerintem senkinek sem.

2012. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia, írtam én is, ha nem gond! :)

20/f

2012. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Kobudera ***** válasza:
Nem értelek.... Ez kicsit olyan mint a galambok elé vetett morzsa, nézzük melyik ugrik rá. Hiszen ha szerelmes lennél, (írod vagy) akkor picit jobban érdekelne az a srác annál, hogy nemet mondj Neki. Ergo ez nem szerelem hanem nem is tudom. Megbeszélés a lényege mindennek. Az meg, hogy egyik pasi után jön a másik, szex nélkül egyáltalán nem ribancos dolog...
2012. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Úristen, ausztirában?:O

Ott hol pontosan ha szabad megkérdezni? :$

2012. jan. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#14: Hát igen, azok tényleg nem tesznek jót senkinek, én tapasztalatból mondom :S


#15: Nem, semmi gond. Csak irjatok nyugodtan, szeretek chattelgetni :)


#16: Persze hogy érdekel a srác, sokat gondolok rá, s bánom azt, hogy nem mutatja ki hogy ö is kedvel, mondta bár, de azt is mondta hogy nem illünk össze, azután pedig aztmondta mikor taliztunk hogy adjak neki még 1esélyt. Nem jelentkezik napokig. Más csajok képeire irogat neten, nekem pedig nem irogat,csak ugy néha-néha. :/.

Mikor talizunk, ami ritkán van, akkor pedig egész idö alatt az ajkamra néz, mintha megakarna csókolni. :$. Nah de nem is tudom. Szeretnék olyasvalakibe beleszeretni, aki törödik velem. :S

S köszi a biztatást, hogy több kapcsi rövidebb idö alatt, sex nélkül, nem ribancos :)


#17: Mindjárt irok privit :P

2012. jan. 10. 05:00
 19/22 anonim ***** válasza:
Osztrák kiscsaj vagy?:P hmm pici egot szerezz utána menni fog minden
2012. jan. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen, osztrák ám :D :P
2012. jan. 10. 06:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!