Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek egyedül lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek egyedül lenni. Kapcsolat-függö lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszu lett :/. De köszi ha végigolvasod, s normálisan válaszolsz :)


Nem volt még komolyabb kapcsolatom. Szégyenlös vagyok, nehebben ismerkedem. Nem beszélek sokat. Viszont neten akár órákig képes vagyok chattelgetni.


Szeretnék egy pasit, akivel összebirnék bújni, moziba menni, sétálni, kezét fogni, ugy a szemeibe nézni-hogy mosolyognom kelljen, jól érezni magam vele.


2 rövid kapcsolatom volt, de mint mondtam már, nem volt semmi komoly. Pár napja ért véget a 2.kapcsolatom, egy hülyeség miatt.

Nem voltam szerelmes egyikbe sem, de nem ez volt a szakitások oka. (Öszejöttem velük, mert aztgondoltam összeillünk.....)


Tudom, most "szünetelnem" kell a kapcsolatoktól. De hiányzik egy férfi mellölem. (Nem a szex miatt,mert még szüz vagyok!).

Ha nem "szünetelnék" akkor egy kicsit "ribancos" lennék, mivel egyik pasi a másik után jön-megy, mármint "olcsónak" érezném magam :S (szerintem jogosan)


Nincs sok barátom, lehet hogy kellene barátokat keresnem, s velük idöt tölteni. De a barátokkal nemtudok összebujni meg ilyesmi. :/.


Lassan éve szerelmes vagyok, de a pasi nem érdemeli meg hogy vele legyek, hogy szeressem öt. Pedig tudja hogy mit érzek iránta. Nem keres rendszeresen. Napokig. Hazudgat, hogy tetszem neki meg hogy együttszeretne lenni velem. De nem hiszek neki, nem bizom benne.


Nem vagyok csúnyácska, szeretek flörtölgetni is. (jah,és nem vagyok beképzelt! :D, mások véleménye hogy szép csajszi vagyok)


Tudnátok valami tippet adni mi tévö legyek?

Komoly válaszokat lécci :( :)


18/L



2011. dec. 30. 01:43
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Hmm, nekem is szimpatikusnak tűnsz, már így, az írásaid alapján :)) Ha gondolod, írj privit. 19/F
2012. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

:) örülök h ha ilyen normális válaszokat kapok :) köszi..


ÁM AKI SZERETNE IRNI VELEM, AZ IRJON PRIVÁTOT :P

2012. jan. 11. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!