Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők! Gondoltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Gondoltok arra, vagy szeretnétek, ha a párotok kilépne a kapcsolatából, házasságából miattatok, és együtt élnétek tovább? Milyen kifogásokkal hozakodnak elő a szeretők, miért nem tudnak kilépni, vagy lelépni a kapcsolatukból? Hisztek nekik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 09:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
Mi is szeretők vagyunk, de mégsem....mert mi társak vagyunk. Mindketten egy rossz házasságban élünk, de egymásnak boldogságot adunk, heti 4-5x találkozunk. Egyikünk sem tud kilépni a házasságából, egyrészt az anyagiak miatt másrészt meg mert belátjuk, hogy nekünk sem biztos hogy jót tenne egy új élet. Hisz gondoljatok bele, az mit okozna. Mert most lelkifurdalás és féltékenység nincs, hisz bízunk a másikunkban, őszinték és nyiltak vagyunk. De mikor minden hétvégén gyereksereg venne körül bennünk, meg a házastársak rosszalló tekintete, és egyéb megjegyzései, akkor nem biztos hogy boldogabbak lennénk mint így vagyunk. Hisz amikor találkozunk azok az órák vagy napok csak a miénk, kizárva minden mást, azok adnak erőt ahhoz, hogy így fent tudjuk tartani a mások szemében tiltottnak ítélt kapcsolatunkat. De kérdem én, amikor nem kellettünk otthon, akkor miért csak minket ítélnek el? Azért elgondolkodtató ez is, hogy ebben ki is az igazi hibás hogy így alakultak a dolgok,s nyilván ha már megszerettük egymást és olyat kaptunk egymástól és olyat adunk a másikunknak amiről eddig a párjaink mellett nem is álmodtunk akkor miért ne lehetne így élni? Nem könnyű, sőt, iszonyú nehéz, de ha igazából akarjuk és vállaljuk akkor egy csodálatos varázslat is.
2009. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
Az előző válaszadó is én voltam. Attól hogy szerelembe estünk egymás iránt még ugyanolyan jó és értékes emberek vagyunk és főként a gyerekek érdekeit nézve próbálunk emberséggel és tisztelettel lenni egymás iránt, a másikunk gyerekei és házastársa iránt. Mi így látjuk jónak, aztán ha mégsem sikerül, akkor majd az idő ugyis mindent eldönt.
2009. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%

Nincs semmi gond ezzel a szerető státusszal, amennyiben a megcsalt fél megérdemli.

Ismertem egy embert, vezető beosztásban volt. Tulajdonképpen jól kijöttek a feleségével, az asszony rendben tartotta a lakást, nevelte a gyereket, és rendes feleség volt, de a manusnak mégis volt szeretője. Egyszer kifejtette nekem, hogy azért kell neki szerető, mert amikor a nőnél van, akkor ott nem kell a hétköznapi gondokról beszélni és megoldást találni, effektíve pihenni jár a csajhoz. na, ez így viszont kicsit gerinctelen dolog, hiszen ő ezt ugyan megtehette, de akkor mondhatjuk, hogy a feleségnek is járt volne egy kis kikapcsolódás, és nem ezt érdemelte volna, hogy a férje mellékufircoljon....

2009. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőre válaszolnék. Ez igaz, abban az esetben ha a feleségnek is lenne igénye a férjére. Mert a mi esetünkben nem volt.
2009. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szeretőként éltem (6 éven át egy férfi mellett) naivan végig azt hittem, hogy ha a gyerekei TÉNYLEG nagykorúak lesznek akkor majd velem lesz... persze nagyok lettek a gyerekek, de volt más a tarsolyában, amiért éppen akkor nem lehetett.

Rohadtul nem éri meg. De nem midnig a szerető a hibás, illetve sosem csak ő. Nekem ígért fűt- fát, én meg tapasztalatlan voltam és szerelmes, mindent elhittem neki. Még nekem volt lelkiismeretfurdalásom a családja miatt, ő csitítgatott, hogy ha neki nincs akkor nekem aztán végképp ne legyen... vannak gerinctelen férfiak. Csomót kéne kötni a f.rkukra amikor megházasodnak, hogy ne csalják meg a feleséget, aki a seggüket is kinyalja.

2009. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%
Azért azt megkérdezném az előttem szólótól, persze tudom ő pórul járt. Hogy vajon az eszébe sem jutott hogy az ő esetében a feleség, az én esetemben pedig saját magam többet adunk annak a férfinek, akivel vagyunk és jobban összeillünk, mert mi pl. sosem veszekedtünk, nem bántottuk még szavakkal sem a másikunkat. Igaz mi még csak két és fél éve vagyunk együtt, de elfogadtuk azt is hogy mindketten a családunkat sem hagyjuk cserben, és ezt csak úgy lehet, ha otthonról kilépsz a kedvesedé vagy, ha tőle elköszönsz akkor meg a családodé.
2009. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

Én vagyok megint aki az előbbi választ írta:

Ja...azt ne feledjük el, nem két oldalról élvezkedünk, mert otthon már elhazudni nem lehet az érzelmeket, egyértelműen elmondtuk hogy úgy döntöttünk mást szeretünk. Nehogy valaki azt gondolja milyen jól megy hogy kétfelől élvezzük a szexet és az örömöket.

2009. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%
Hát gratila az ilyen r.bancoknak. De meg fogják majd még szívni, mivel az ilyen nőről lerí, hogy milyen fajta, és akkor így is fogják kezelni a férfiak, egy tárgyként. gratula.
2009. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%
Az előttem válaszolónak írnám: Ha egyszer a te párod is így jár, netalán tán te magad, akkor majd gondolkodj el azon, mi a jobb tönkremenni és mindenkit tönkrevágni magad körül vagy megpróbálni a két rossz közül a jobbikat választani. Én is gratulálok a véleményedhez és köszönöm.
2009. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%
Ne magadból induljál ki kérlek. Én nem fogok így járni, mert nem süllyedek annyira mélyre, hogy megcsalogassam a páromat, szeretőt tartsak, főleg nem szeretővé váljak.
2009. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!