Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők! Gondoltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Gondoltok arra, vagy szeretnétek, ha a párotok kilépne a kapcsolatából, házasságából miattatok, és együtt élnétek tovább? Milyen kifogásokkal hozakodnak elő a szeretők, miért nem tudnak kilépni, vagy lelépni a kapcsolatukból? Hisztek nekik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 09:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16%
a szeretők, csak használati tárgyak. miért nem fogjátok már fel? nevetségesek és szánalomra méltó a vergődésetek..
2009. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom az előző is megcsalt feleség, azért süt belőle a keserűség. De persze nem úgy van, ahogy állítod.
2009. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. A legmeglepőbb számomra a 10. 40-es és a 10. 44-es válaszoló magabiztossága volt. Sosem tudhatjátok, hogy mit hoz a jövő. Lehet, hogy első osztályú szeretők voltatok, és lehet, hogy feleségként egyszer majd csak a "technikai bázist" jelentitek a férjeiteknek.
2009. máj. 22. 23:00
 24/31 anonim ***** válasza:
43%
Kedves "szeretők"! Azért azt ne felejtsük el, h minden jó nőt un valaki dugni! :-)) A másik, a feleség több éven keresztül bizonyított, így ti esetleg csak arra kelletek, de feleségnek már nem! Ennyit értek!
2009. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
43%
"A szeretők csak használati tárgyak" írójának a férje vagyok. És milyen érdekes, soha nem csalnám meg! De ti szeretők-szánalmas idióták-ezt úgysem tudjátok felfogni. Csak gratulálni tudok elbaszott életetekhez.
2009. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
Ne bántsátok már szegény szeretőket, nekik is jár néhány szép emlék amire könnyezve lehet visszagondolni amikor majd megcsalt, elhanyagolt feleségek lesznek!
2009. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Persze mindig a szeretők a hibásak, és milyen egy gonosz nők! Csak az a baj hogy mindenhez két ember kell!! Könnyű itt szidni őket, meg azt mondani hogy én sosem leszek az, meg sosem csalnék meg senkit, ez olyan álszent! Ők biztosan jósok, és meg tudják mondani mikor mi fog történni.
2009. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
15%
Nekem is van szeretőm aki jó ideje mondogatja hogy hagyam el az élettársamat van egy 8éves gyerekünk.Egyértelmű hogy azért van szeretőnk mert itthon nincs minden rendben.Pl:Én úgy érzem mintha a testvérem lenne,nem kívánom, stb.De szerintem ő se.Mondtam neki hogy ez így nekem nem jó, stb..De ő úgy van vele hogy beletörödik mindenbe ez van , ezt kell szeretni!Én meg most nem tudom mit csináljak!Merjek lépni vagy ne!
2009. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 bibi05 ***** válasza:
Szerintem ez a szeretősdi meg megcsalás a legundorítóbb dolog amivel az emberek megalázhatják a korábban szeretett embert.
2009. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
80%

A szeretők mind nagy K........k!Az összeset meg tudnám folytani egy kanál vízben!!!_Miattuk van a több száz válás,meg a több szá csonka családba felnevelkedett gyermek...sőt az apa van h inkább tojik a gyerekére,csak a "kedves" szerető kedvébe járjon!!!Hát tudjátok mit szeretők...ti a háziasszonyok nyomába sem értek...mit tesztek azért h a férfi veletek legyen??Letoljátok a bugyitokat,miután jól kihúzkodtátok a pénztárcájából a pénzt....nos akkor h is van?!Ti is egy kis egyempengyét kaptok ezekért a csini ruháért?!Miért kell titeket étterembe vinni?!?Mert egy borsófőzeléket sem tudnátok megfőzni...nem h egy éttermi menüt!!!!És ha mi rendes nők nem lennénk,akkor bizony hozátok koszosan mennének!Úgy sem fog egy pasi sem lelépni a családja mellől értetek...miért is tenné?!Max keres másik szeretőt!!!!!

Csicskák vagytok és azok is maradtok!!

Most pedig le lehet pontozni!!!!!Bár csak a szeretők fognak,a nők nem!!!!

2010. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!