Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak a "csúnya, paraxt" fiúkra? Művelt jóképű már nem is kell a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Néha sétállok az utcán,szinte mindegyik madáríjesztő fiú mellett ott van egy jó csaj,én meg itt vagyok egyedül ://
2012. jan. 6. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekik az a jóképű. Az már valóban nem érdekli őket, h paraszt az illető.
2012. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hol bujkáltál eddig?
2012. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne irigyeld tőlük azokat a lányokat, mert nem hiszem, hogy hosszú távon jó kacsolat szövődhet az ilyesmiből...

Csak legyél őszinte, önmagad. Hagyj fel azzal, hogy másoknak próbálj megfelelni, mert az úgysem fog menni. Próbálj inkább megfelelni csak önmagadnak, és majd akad valaki, akinek magadért kellesz. Sose játszd meg önmagad...

2012. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert a többi X-el (PARAXT, BUX, az mi a fsz már?!?!), vagy W-vel, (wok, wiwi, wan, EZIS MI? de az x idegesítőbb..), vagy H-val (okcsih, csőh, nahhmih?, ezis kurv@ idegesítő), a legrosszabb mikor írni sem tud (akadáj, gója, kájha, kalya, ehhez mit szólsz? téged nem zavarnak ember? xD).

Szóóval ezért bukunk mi a belsőre. :)

2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szerintem te szerencsés vagy hogy ijen jó testtel áldott isten mert én egy bányarém vagyok
2013. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!