Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet hogy így szivatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy így szivatom? Szóljak hozzá ha majd meglátom? Vagy megse érdemli az aki 1 hónapig nem keres?

Figyelt kérdés

Tegnap a b.nőmmel szivattuk az exemet..:D Rejtett számon nem szóltunk bele, de olyan jó volt hallani a hangját:D Amikor legutoljára taliztunk azt mondta h nincs vége várjunk még mert nem akar komolyabb kapcsolatot majd hív..de már több mint 1 hónap eltelt és semmi:S Mondjuk eléggé bevolt baszva és lehet h nem emlékszik.xD Bár ezt kétlem. Ma is szivattam felhívtam nem szóltam bele..aztán megint felhívtam és betettem egy számot utána megint felhívtam és ő is betett egyetxD

Úgy érzem hogy így könyebb elfelejtenem lehet hülyeségnek hangzik de olyan jó h hallom a hangját. Este is fogom csinálni szerintetek ez jó ötlet? Úgy érzem h így nem hiányzik annyira ha hallom a hangját..

Jön a nyári szünet is és b.nőmnek is ott lakik a mamája ahol az enyém és ott lakik az exem is, ahol mamám. Szval azt se tom h szóljak -e majd hozzáxD Az anyukájával biztos h beszélgetni fogok mert vele elég jó a viszonyom. De nemtom h az exemhez szóljak -e..Szerintetek mit mondjak neki?? Ha ő nem szólít le akkor ne is szóljak hozzá? Én még mindíg nagyon szeretem...

Köszi a válaszokat! L/15


2009. máj. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
87%

dontsd el kivel akarsz lenni, mert ez igy ertelmetlen marhasag es nem tisztesseges 1ikkel szemben sem.

1. beszelj vele es tedd vegre tul magad az egeszen.

2. szakits a mostanival, jobbat erdemel. ha enyire hianyzik bekuljetek ki.

2009. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
91%
Hát az egy dolog, hogy ötpercenként csörög a telefonja. De ugye mindenki beleszól. Kivéve egyvalakit. Mondom, nekem gyanús lenne. Mert akárkinek nem adom meg a számomat, tehát csak ismerős lehet. És miután minden más ismerősöm beleszól a telefonba, csak egyvalaki nem, abból gyanút fognék, hogy az ex az. Ez neked megalázó, ő pedig nyeregben érezheti magát, hogy egy hónap elhanyagolás után is futsz utána...
2009. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Kedves 17:15-ös!

Kiírta h most van barátom???xD

Mert sztem én nem!

2009. máj. 24. 17:19
 24/47 A kérdező kommentje:
Amúgy más is megadhatta vkinek az ő számát az ismerősei közül. Szval nem csak az ismerősei hívhatják!xD
2009. máj. 24. 17:20
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, ti hogy vagytok ezzel a telefonszám-osztogatással, de ha valakinek megadom a barátom számát, akkor azelőtt megkérdezem a barátomat, hogy lehet-e. Na mindegy, ez teljesen lényegtelen. A kérdés az, hogy _neked_ jó-e, hogy így megalázod magad előtte ezzel a gyerekes viselkedéssel. Ha jó, csináld.
2009. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h folytatom de sztem nem tudja h én vok!!!

Más is hívhatja rejtett számon és hogyha az ismerőse nem mondja el neki akk mivan? na mind1

2009. máj. 24. 17:26
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem érted, amit itt többen is jeleztünk már: nem azzal van a legnagyobb baj, hogy esetleg felismert, hanem azzal, hogy ilyen szinten meg tudod magad alázni. Másképp fogalmazok: ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Ha egy hónapig nem keresett, akkor nem kellesz neki, vagy ha mégis, akkor csak szórakozni fog veled. Mert úgy futsz utána, mint a kiskutya a velőscsont után.
2009. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Tom én is h aki egy hónapig keres azt már nem érdeklem vagy ha érdeklem is úgyis csak kihasználna egyszerűen csak jó volt így szivatni meg hallani a hangját.
2009. máj. 24. 17:43
 29/47 anonim ***** válasza:
89%
Szuper érett és komoly lehetsz, nem mondom. Helyesírás nulla, intelligencia még a nullát sem éri el (szerinted komolyan egy hülye oldal pontozása fogja egy ember személyiségét, értékét meghatározni?), ráadásul ez a számodra baromi vicces dolog elég gáz. Nem véletlenül nem keres már egy hónapja, minek zaklatod? Nem hiszem, hogy olyan nagyon sok ideig jártatok, hogy még most is itt nyavalyogj utána. Javíts ki, ha tévedek.
2009. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
5 hónapiug jártunk, nem tom mi a f*sz bajod van a helyesírásommal,ki zaklassa csak megcsináltam nem olyan nagy dolog pf. Jah és ha majd te tökéletes leszel akk kritizálj másokat!!!!
2009. máj. 24. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!