Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet hogy így szivatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy így szivatom? Szóljak hozzá ha majd meglátom? Vagy megse érdemli az aki 1 hónapig nem keres?

Figyelt kérdés

Tegnap a b.nőmmel szivattuk az exemet..:D Rejtett számon nem szóltunk bele, de olyan jó volt hallani a hangját:D Amikor legutoljára taliztunk azt mondta h nincs vége várjunk még mert nem akar komolyabb kapcsolatot majd hív..de már több mint 1 hónap eltelt és semmi:S Mondjuk eléggé bevolt baszva és lehet h nem emlékszik.xD Bár ezt kétlem. Ma is szivattam felhívtam nem szóltam bele..aztán megint felhívtam és betettem egy számot utána megint felhívtam és ő is betett egyetxD

Úgy érzem hogy így könyebb elfelejtenem lehet hülyeségnek hangzik de olyan jó h hallom a hangját. Este is fogom csinálni szerintetek ez jó ötlet? Úgy érzem h így nem hiányzik annyira ha hallom a hangját..

Jön a nyári szünet is és b.nőmnek is ott lakik a mamája ahol az enyém és ott lakik az exem is, ahol mamám. Szval azt se tom h szóljak -e majd hozzáxD Az anyukájával biztos h beszélgetni fogok mert vele elég jó a viszonyom. De nemtom h az exemhez szóljak -e..Szerintetek mit mondjak neki?? Ha ő nem szólít le akkor ne is szóljak hozzá? Én még mindíg nagyon szeretem...

Köszi a válaszokat! L/15


2009. máj. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Tod az embereket nem a helyesírásáról szoktak megítélni! Alig van helyesírási hibám, te is csak itt játszod a nagy menőt közbe meg kitudja milyen vagy, hogy csak sértegetni tudsz gondolom milyen lelki világod lehet. Mondom ha vmi nem tetszik nem írsz ennyi! na pá
2009. máj. 24. 19:52
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hónapig nem keresett akkor szerinted érdekli, hogy ő most nem érdemli meg, hogy hozzászólj? Szerintem magasról tesz az egészre, sőt ahogy ismerem a fiúkat, csak az ő egóját és nevetéssel töltölött idejének a számát növeled. Még van mit tanulnod a fiúkról... De persze ennyi idős korban ez a lényeg. :D

A vesszőket kéne tudni használni, meg az ékezeteket, a mondatot nagybetűvel kezdeni, szóközt hagyni két mondat között, megtanulni leírni az akkor és vagyok szavakat (de biztos nem azért írod akk és vok-nak ez a divat :D). Ez mindjárt nem három hiba. És igen az oldal azért van, hogy kérezzenek akármit. Csakhogy itt mindenki a véleményét írja, amit el kell fogadni. A kérdezőnek is vannak kötelezettségei, pl nem válaszol bunkón, mert semmi olyat nem mondtak neki ami nem igaz. Ismeretség nélkül is el lehet dönteni, hogy zavaró-e az írásod (ugye ha kérdezel valamit akkor tiszteld meg az olvasót azzal, hogy érthető a szöveged), és hogy gyerekes-e amit csináltál... Egyébként meg szerintem vegyél vissza (bebaszni és egyéb szép szavak), mert a normális fiúknak ez nem fog bejönni.

2009. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Hát ilyen nincs. Szinte alig van helyesírási hibám, az is baj ha rövidítem a szavakat, az is baj ha bunkón válaszolok mert a válaszoló is úgy válaszolt, az is baj h milyen megjegyzéseket teszek arra hogy vki be volt rúgva, mi ez vmi helyesírási nyomozó...stb áhhhh nem kell több válasz amúgy köszi azoknak akik, válaszoltak is!!!
2009. máj. 24. 20:04
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Őőő... Lehet, hogy valaki bunkón válaszolt. Én nem (82%-os). Én csak azt mondtam ami van... Láttam tényleg párat aki bunkón beszólt neked, úgyhogy nekik mondd.
2009. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az embereket a helyesírásuk után IS meg szokták ítélni. Valóban, úgy is szokás írni - ha valaki hozzád hasonlóan nem tudja, hogy hogyan kell helyesen. Amúgy te sem ismersz engem, és kíváncsi lennék, hogy a nagy műveltséged mire terjed ki azon felül, hogy azt hiszed magadról, hogy fantasztikusan tudsz oltani. Pontosabban nem is vagyok rá kíváncsi, mert nagyjából szerintem kimerül a szennylapok olvasásában, azt pedig szánalmasnak tartom. Nyugi, lekopok, mert nekem van kivel és mivel foglalkoznom, értelmes dolgokkal. :)
2009. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért telefonos zaklatás létezik. És amit te csinálsz, annak minősülhet. Ugye nem baj, ha erre valaki felhívja a figyelmedet? A többit már leírtam előbb: a kiskutya és a velőscsont esete.
2009. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 25. 14:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!