Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet hogy így szivatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy így szivatom? Szóljak hozzá ha majd meglátom? Vagy megse érdemli az aki 1 hónapig nem keres?

Figyelt kérdés

Tegnap a b.nőmmel szivattuk az exemet..:D Rejtett számon nem szóltunk bele, de olyan jó volt hallani a hangját:D Amikor legutoljára taliztunk azt mondta h nincs vége várjunk még mert nem akar komolyabb kapcsolatot majd hív..de már több mint 1 hónap eltelt és semmi:S Mondjuk eléggé bevolt baszva és lehet h nem emlékszik.xD Bár ezt kétlem. Ma is szivattam felhívtam nem szóltam bele..aztán megint felhívtam és betettem egy számot utána megint felhívtam és ő is betett egyetxD

Úgy érzem hogy így könyebb elfelejtenem lehet hülyeségnek hangzik de olyan jó h hallom a hangját. Este is fogom csinálni szerintetek ez jó ötlet? Úgy érzem h így nem hiányzik annyira ha hallom a hangját..

Jön a nyári szünet is és b.nőmnek is ott lakik a mamája ahol az enyém és ott lakik az exem is, ahol mamám. Szval azt se tom h szóljak -e majd hozzáxD Az anyukájával biztos h beszélgetni fogok mert vele elég jó a viszonyom. De nemtom h az exemhez szóljak -e..Szerintetek mit mondjak neki?? Ha ő nem szólít le akkor ne is szóljak hozzá? Én még mindíg nagyon szeretem...

Köszi a válaszokat! L/15


2009. máj. 24. 16:46
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
-u
2009. máj. 24. 18:26
 32/47 A kérdező kommentje:

Nemtom miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni... Jah és kedves utolsó válaszoló ha majd én sértegetlek téged akk te is! Eddig még egy pár embertől kaptam normális választ! Sztem azért van a gyakorikerdesek hogy nyugodtan feltegyek egy kérdést és válaszoljanak rá! Nem pedig azért h itt kritizálj! Nem hiszem h olyan nagy bűnt követtem volna el!

Akik ismernek tudják milyen vok, de azt nagyon útálom hoygha felteszek egy kérdést illedelmesen, és ilyeneket írnak h balf*sz vok. Ennyi

2009. máj. 24. 18:32
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírás? Pl.: 'útálom', 'mindíg', 'bevolt'. Ennyit a helyesírásodról. Nem vagyok tökéletes, de én közel sem vagyok ennyire gyerekes, nem is csinálnék soha ilyet, mert nem járatnám le magam valaki előtt, akit elvileg szeretek.

Mindezt pedig nem azért mondom, mert nem volt hosszú kapcsolatom, nem tudom, hogy milyen érzés ez, blablabla... Jelenleg is van egy, 13 hónapja tart, de ha véget érne, akkor sem aláznám meg magamat ennyire előtte. De te tudod.

2009. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

ˇ"útálom" ezzel mi bajod van??xD

Na mind1 lehet nem kelett volna ezt megcsinálni már mind1 de még az se biztos h megtudja hogy én voltam. Szeretem, még mindíg hiányzik talán ezért csináltam. Mindíg rá gondolok. De ez van:S

2009. máj. 24. 18:56
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem veszed észre, hogy ez nem lehet neki valami nagy szivatás? Nálam is sokszor van hogy csöng a telefon, elveszem, nem szól bele senki.. Erre azt mondom: te tudod. És leteszem... Ennyi, el is van felejtve. Van amikor 5 perc múlvs megint csörög... Arra sem emlékszem sokáig. Mellesleg ha te nem szólsz bele, akkor ő mit csinál? Beszélget magában? Mivel azt mondod jó hallani a hangját. Na most gondolom annyitól nem hallod sokat a hangját, hogy beleszól a telefonba: igen?

Azt hogy valamit nem szeretsz, azt úgy írják, hogy Utálom, nem útálom.

Minden írásodban megjegyzed, hogy ő nem tudja ki nem szól a telefonba. Ez szerintem azért van, mert saját magadnak akarod bizonygatni, hogy nem tudja... Valóban gyerekes dolog amit csinálsz. Ezen kívül avval is magad alázod ha azt hiszed hogy nem tudja (hiszen akkor ilyen hülye pasival jártál eddig?)...

Összefoglalva egyátalán nem valami nagy szivatás, ha valaki, akivel 1 hónapja nem foglalkozik, csörgeti a telefonját és nem szól bele. Inkább gyávának és szánalmas próbálkozásnak gondolnám... Mintha futnának utána.... Majd pár év múlva te is cikinek fogod találni, hogy ekkora problémád van: szóljak-e az exemhez?... :D

2009. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez a bajom. Utálom, és nem útálom. Úgyhogy amikor xD smiley-t tettél a végére, magadról állítottál ki egy szegénységi bizonyítványt... Ennyit arról, hogy milyen ember vagy: műveletlen, de azért még másokat nézel hülyének :D
2009. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

De úgyis értem hogy 1 hónapig nem keresett szval hogy megérdemli -e hogy egyáltalán szóljak hozzá. A telefonba nem csak annyit mondott h igen de ez nem lényeges...

Lehet tényleg nagyon gyerekes most már mind1.

2009. máj. 24. 19:31
 38/47 A kérdező kommentje:

Képzeld úgyis szokták írni h útálom hát nem sorolnám ki a műveletlen...van 3 helyesírási hibám és az olyan nagy bajxD

Néznéd meg másokét ezerszer több van mint nekem. na pá és nem kéne sértegetni mert nem ismersz! Aki ismer az tudja milyen vok ennyi..

2009. máj. 24. 19:46
 39/47 A kérdező kommentje:

Huhh még szegénységi bizonyítvány xD

Na mind1 lekophatsz! Ha vmi nem tetszik akk nem kell írni ennyi!

2009. máj. 24. 19:48
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Néha használhatnál vesszőket is ha olyan okos vagy, mert nélkülük kicsit mást is jeletnhet amit mondasz. :D
2009. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!