Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő illik egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő illik egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés
41 éves, nincs gyereke, felesége, nem köteleződött még el és nem is áll szándékában. saját háza van, idősebb édesanyja vele él. milyen nő illene hozzá mentalitásban és korban?
2012. jan. 11. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Én is remélem nem ugyanazt az embert ismerjük :P "

Úgy látszik, sokan ismerünk ilyet..

2012. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom ez az ember hosszútávon nem jó parti. Aki ennyi idős korában az édesanyjával él és nem azért, mert az édesanyja gondozásra szorulna, az nem vált le tőle. Ebben az esetben meg tök mindegy, kinek a házában élnek, valószínűleg a mama irányít. Az én volt férjem is nagyon függött az anyjától, annyi különbséggel, hogy az anyja házában laknak. A másik két testvére azonnal elköltözött, mihelyst alkalom adódott rá és már családalapításra adták a fejüket,a volt férjem nem. Pedig alkalom lett volna rá. :)
2012. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
arra véletlenül sem gondol senki, hogy pénzügyi okok miatt él az anyjával? mi van, ha az anyja egyedül nem tudná megtartani a házat?
2012. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem pénzügyi okok miatt élnek együtt, van külön lakása a mamának is, inkább kényelmi okok miatt.
2012. jan. 12. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!