Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "álomkép" nem hagy élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "álomkép" nem hagy élni? Álmaim pasija kerget az őrületbe?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve láttam a suliból hazafelé menet egy gyönyörű, ámulatbaejtő fiút. A kisugárzása is nagyon stílusos volt, hozzáfogható fiút még sosem láttam. Észrevette,hogy figyelem ezért ő is rámnézett. Korban is illet hozzám, 17 év körüli lehetett. Azóta rengeteget gondolok rá, úgy érzem sosem fogom elfelejteni. Tudom,hogy nagy szavak ezek, de ő tényleg csodálatos volt. Féléve van barátom aki helyes, és nagyon jó ember, de ennek ellenére úgy érzem nem vagyok boldog vele.
2012. jan. 15. 12:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Vagy képesek gondolkodni is, nemcsak érezni. A te dolgod, csak felesleges hülyítened a barátod, ha közben mással fantáziálsz.
2012. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem tudsz róla semmit lehet utalnad... Magánnyomozó? Ez beteges bocs...
2012. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
a barátomat szeretem főleg szeretetből, de ezt a fiút pedig csodáltam.
2012. jan. 15. 12:26
 14/27 A kérdező kommentje:
"Nem tudsz róla" látod ezért akarom megismerni.
2012. jan. 15. 12:28
 15/27 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem fogod megismerni. Szeretetből szeretni a párodat meg ráérsz majd 20 év házasság után. Gyerkőc vagy még, ez a helyzet.
2012. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Oké de csak egyszer láttad és beleestel... Szóval te nem megismerni akarnad csak... Egyszer láttad de beleestel... Hatalmasat fogsz te meg csalódni amugy... Amugy éretlen is vagy...
2012. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

lényeg,hogy szeretem a barátom, őszintén, tiszta szívből ez a szeretet többet ér a fellángolásoknál amit a fiatalok éreznek.

Az ismeretlen fiúba NEM VAGYOK SZERELMES, HANEM CSODÁLOM azt amit láttam belőle

2012. jan. 15. 12:38
 18/27 A kérdező kommentje:
"tuti meg fogod csalni a barátod" te az életben valami jós vagy? hogy a f@szba mondhatsz ilyet??
2012. jan. 15. 12:52
 19/27 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy te azt, hogy csodálsz egy vadidegen fiút, miközben állítólag szereted a barátod. Szidod a mai fiatalok fellángolásait, miközben egy ismeretlen fiút csodálsz a barátod mellett. Lehet, hogy nem fogod megcsalni a barátod, de vajon hogy esne neki, ha ezt tudná? Szerintem elsősorban neked kell magadba nézni, nem véletlen, hogy páran egy véleményen vagyunk: ez nem normális dolog.
2012. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
a két érzés összehasonlíthatatlan. a fiatalok fellángolásai alatt pedig azt értem,hogy 2 hétig járnak,azt mondják,hogy "szeretlek" aztán szakítanak valami hülyeség miatt.
2012. jan. 15. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!