Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "álomkép" nem hagy élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "álomkép" nem hagy élni? Álmaim pasija kerget az őrületbe?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve láttam a suliból hazafelé menet egy gyönyörű, ámulatbaejtő fiút. A kisugárzása is nagyon stílusos volt, hozzáfogható fiút még sosem láttam. Észrevette,hogy figyelem ezért ő is rámnézett. Korban is illet hozzám, 17 év körüli lehetett. Azóta rengeteget gondolok rá, úgy érzem sosem fogom elfelejteni. Tudom,hogy nagy szavak ezek, de ő tényleg csodálatos volt. Féléve van barátom aki helyes, és nagyon jó ember, de ennek ellenére úgy érzem nem vagyok boldog vele.
2012. jan. 15. 12:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"lényeg,hogy szeretem a barátom, őszintén, tiszta szívből ez a szeretet többet ér a fellángolásoknál amit a fiatalok éreznek."


Ha többet ér, mégis mit kattogsz egy idegenen? Érdekes KISLÁNY vagy... a kérdésben már nem voltál boldog a barátoddal, de amint az első támadások értek, rögtön tiszta szívből szereted és fontos neked. Álmaid pasija pedig mégsem a barátod, hanem az idegen. Mondom én, furcsa vagy.

2012. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
nem értem, attól,hogy tisztaszívből szeretem (szeretetből)és fontos ember az életemben miért nem lehetséges,hogy nem vagyok boldog vele.
2012. jan. 15. 13:08
 23/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, így elsőre annyi hogy "megfogott" az egy dolog. Én is voltam már így csajjal, találkoztunk 4x, aztán rájöttem hogy az első benyomás nem mindig helyes, sőt. Lehet hogy most tetszik, de 2hét után látni sem akarnád többet.
2012. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"nem értem, attól,hogy tisztaszívből szeretem (szeretetből)és fontos ember az életemben miért nem lehetséges,hogy nem vagyok boldog vele."


A párjával az ember boldog szokott lenni, és ilyen fiatal korban 6 hónap után nem csak szeretetből szereti. Ha neked az ő társasága nem okoz örömet és másról fantáziálgatsz, akkor a ti kapcsolatotok közel sem áll a jóhoz, főleg, hogy a barátod gondolom mit sem sejt arról, hogy te hogy érzel. Értetlenkedhetsz meg szidhatod a kéthetes kapcsolatokat, de te sem vagy sokkal előrébb, ha hat hónap után nem vagy boldog azzal, akit elviekben szeretsz, pedig gondolom, nincs semmi veszekedés. Nem vagy szerelmes a 'párodba', másról ábrándozol(hogy vele boldog lennél - bár fogalmad sincs róla, hogy milyen ember...). Vajon bűntudatod szokott lenni, mikor másra gondolsz, nem is a párodra? Biztos bennem van a hiba, ha én ezt gáznak tartom?

2012. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező, neked nincs ki a 4 kereked.

De ez a te bajod....

2012. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Egy valaki tett rám ilyen benyomást, de nem voltam nyomoronc és megszólítottam...

Ha elszalasztottad akkor mit vergődsz? Barátnőm is mondta, ha nem szólítom meg, valószínűleg úgy elmegy mellettem, mint a huzat. Így visszanézve bánná...

Szóval így jártál, nem álmodozni kell hanem lépni, még ha lány vagy akkor is.

2012. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

én is így vagyok van 1-2 lány ideálom a suliból 8. 9.-esek. Remélem odamerek menni párhoz

F18

2012. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!