Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, akiknek párja külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, akiknek párja külföldön dolgozik! Baj, hogy ilyen kérdések kavarognak bennem? Annyira össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Szóval, nagy vonalakban a lényeg: a párom is, és én is szerény családból származunk, nemhogy nullán, gyakorlatilag mínuszban vagyunk a tandíjak, képzések, egyéb dolgok miatt, emellett van egy 3 milliós kölcsöne lakásbővítés címen (szülők házát bővítették az előző barátnővel), ezt törleszti.

Szeretné rendezni a sorait, és én is azon vagyok, hogy aztán közös életet kezdhessünk, össze szeretnénk házasodni.

Az én családomban középvezetői beosztásban dolgozik egy rokon külföldön, egy ideje felhozta, ha szeretné, szerezhetne neki munkát. Akkor a párom azért őrlődött, mert a pénz jól jönne, viszont engem nincs szíve itthon hagyni. Megbeszéltük, átbeszéltük többször, ha úgy alakul, közös érdekünk is, hát menjen.

Ma szólt a telefon, hogy a héten lenne egy meghallgatás, néhány héten belül indulhatna dolgozni.

Most meg... A szívem szakad meg a tudattól, mi lesz, ha csak 2 hetente láthatjuk egymást, mikor így is alig bírunk ki 4-5 napot egymás nélkül, ha a munka úgy alakul.

Imádjuk egymást, a környezetünk leeső állal néz, mennyire feltétel nélkül tudjuk egymást szeretni, mégis... Fáj a szívem, tudom, hogy önző vagyok, de iszonyú a tudat, hogy több száz kilométerre lesz majd tőlem. Közben meg örülök, hogy végre egyenesbe jöhet, mert régóta erre vágyik.

Időnként végigfut az agyamon az is, mi van, ha azt hiszi én akarom ebbe belelökni, mert követelőző, és türelmetlen vagyok... Pedig ez egyáltalán nincs így.

Normális ez?


2012. jan. 16. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
óh, repül az idő! Íratkozz be egy spanyol tanfolyamra, vagy kezdj el vezetni járni.
2012. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális, hogy eszedbe jut.

Nekem is most szeretne kimenni a párom külföldre, kb. havonta egyszer tudnánk találkozni. Én sem fogom visszatartani, és örülök neki, hogy végre lesz célja, munkája, rendes fizuja, de attól még eszembe jut, hogy milyen sz.r lesz, hogy havonta egyszer látom.

Tisztázd le magadban a dolgot és engedd, hagy menjen:)

2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalataim vannak ezen a téren.


Unokatestvérem harmadéves egyetemista volt, mikor a volt vőlegénye kiment Amerikába, két évig hitegette, hogy majd jöhet utána, és amikor a lány lediplomázott, a fiú közölte, összejött kinn egy amerikai lánnyal....és bocsánatot kért, hogy nem bírta ki szex nélkül.....


A legjobb barátnőm 2 hete szakított a távkapcsolatban lévő párjával. Ott is a férfi volt a "bűnös", fiatal 28 éves kandúr, fél évig sem bírta ki szex nélkül....öt éves kapcsolat ment tönkre emiatt, nagyon sírt a barátnőm! A tavasz óta dolgozik Angliában és a pasija már az ősszel félrekefélt, mindenki tudott róla, csak a barátnőm nem,,,,ő volt szegény az utolsó, aki megtudta. A fiú a végén be is ismerte, hogy új csaja van!


Azzal indokolta meg, hogy elmúltak a nagy érzések, részéről már nincs szerelem,....szerintem az önkontrollnak a távkapcsolatoknál nagyon nagy szerepe van, vannak olyan pasik, akik fél évig sem bírják ki szex nélkül, és félrekefélnek, előbb-utóbb pedig új csajuk lesz. Vannak az erkölcsös fickók, akik akár évekig is tudnak türelmesen várni,,,,talán a kulcs pont a türelem!

2012. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok. Nekem az a személyes és határozott véleményem, hogy ha egy pár túl sokáig van egymástól távol, az érzések elhalványulnak, majd eltűnnek, általában az egyik fél részéről következik ez be, aki ekkor szakítani akar. Ez az idő már lehet 2 év huzamosabb különélés szex nélkül, hiszen ha te 2 évig nem szexelsz, csak távkapcsolat van, az már történelem......sok férfi nem is bírja ki. Az anyagiak sajnos még ennél is fontosabbak, hiszen ami még ennél is rosszabb, a hajléktalanság és az éhenhalás! Ha kinn van munka, itthon nincs....menni kell! Nincs mese! Régen olvastam egy szomorú storyt egy weboldalon, hogy egy elkeseredett kisgyerekes anyuka írta, hogy az ő párja két év Belgium és távkapcsolat után közölte vele, vége. A nő hűségesen várt rá és nevelte a gyerekét, itt Magyaro-on, várta vissza, de rá kellett döbbennie, egyedül maradt. Az ok itt is egy új barátnő volt, két év után.

Én a helyedben később a párom után mennék, te miért nem tudsz utána menni? Megvárnám, míg a párom egyenesbe jön kinn, ez egy fél év és mennék ki hozzá! Addig gyűjteném a pénzt az útra, hogy nekem is legyen egy kis tartalékom! És őszintén megmondom, én nem vagyok féltékeny típus, csak azt tapasztaltam, amit leírtam.....

2012. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!