Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két és fél éve vagyunk együtt. Tegnap teamspeak-en beszélgetett régi ismerősökkel, és az egyik haver húgának úgy köszönt, hogy: "Csók". Amikor kérdőre vontam, az volt a válasz, hogy: "De ezer éve ismerjük egymást"...persze én kiakadtam, hogy ne köszöngessen így senkinek rajtam kívül, mert nem tudom mit szólna fordított helyzetben...Megint én reagáltam túl? Szerintetek? 23/L
2012. jan. 19. 11:16
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
:D Neeem :D az megint más :D wáá nem értitek:( akkor lehet én reagáltam túl tényleg. A simán Csók a más..attól még rosszul esett...
2012. jan. 19. 11:31
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem volt igazad és kész! Ismerd el!
2012. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Elismerem, hülye voltam oké. De nekem akkor is rosszul esett :(
2012. jan. 19. 11:32
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi esett rosszul az, hogy azt mondta " CSÓK"? Ha nem mondja hanem csinálja akkor igen! De így? Csak egy bevett köszönő szó és nem több!!!!!!!
2012. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerinted neki az, hogy nekiugrottál az nem esett rosszul? Kérj tőle bocsánatot, és felejtsétek el!
2012. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Fura volt hallani. Mostanában amúgy is vannak fura dolgok, amiket fél mondattal szokott elintézni.Ezért akadtam meg ennyire.
2012. jan. 19. 11:37
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem ugrottam neki. Kiakadtam igen, de nem ugrottam neki. Sokáig gondolkoztam rajta és amikor látta rajtam, hogy valami nem ok, megkérdezte, akkor elmondtam neki.
2012. jan. 19. 11:38
 18/29 anonim ***** válasza:

"Megint én reagáltam túl?"


Ezek szerint nem ez lenne az első eset... lehet veled van a gond, nem-e?

2012. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Lehet. De mint előbb írtam, nem ez az első eset, hogy fél mondattal intézett el valamit, amiről beszélni szerettem volna.
2012. jan. 19. 11:41
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot ha cirkuszoltál. ezzel el van intézve. És a jövőre nézve aki ennyire féltékeny azt hamar megunják.
2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!