Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két és fél éve vagyunk együtt. Tegnap teamspeak-en beszélgetett régi ismerősökkel, és az egyik haver húgának úgy köszönt, hogy: "Csók". Amikor kérdőre vontam, az volt a válasz, hogy: "De ezer éve ismerjük egymást"...persze én kiakadtam, hogy ne köszöngessen így senkinek rajtam kívül, mert nem tudom mit szólna fordított helyzetben...Megint én reagáltam túl? Szerintetek? 23/L
2012. jan. 19. 11:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Be verted a durcit? És csodálkozol? Nem jósolok sok jövőt a kapcsolatodnak! Sokáig képesek vagyunk eltűrni a lányok hisztiét de nálunk is elszakad a cérna egyszer!
2012. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, bár jó lett volna, ha odaírjátok F v L :) bár nem írtam oda, hogy írjátok. Remélem az utolsóknak nem lesz igazuk és sokáig együtt leszünk még. Kicsit visszafogom a hisztimet..azért jöhetnek még válaszok!
2012. jan. 19. 11:48
 23/29 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Igen ha előbb gondolkodol és utána vered ki a balhét akkor van jövője a kapcsolatodnak. De ha hisztizel meg durcizol akkor hamar menesztenek a fiúk. Azért a pár perc élvezetért nem tűrünk el mindent a lányoknak!
2012. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jogos volt és nem reagáltad túl. Én sosem szoktam "csók"-kal köszönni senkinek. Legfeljebb flörtnél vagy ha komolyabb dolgokat is megtennék a lánnyal, szóval nem hátsó szándék nélkül.

24F

2012. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) Legalább valaki megérti =)
2012. jan. 19. 13:11
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem érdekel a többség véleménye, akkor ne kérdezd. Nem bántásból mondom, de ha 15en azt írják, hogy túlreagálod, akkor lehet igazuk van...


Mindenesetre, ha téged ténylge zavar a dolog, akkor beszéld meg a pároddal.

Én valahogy így tenném: Figyelj, bocsi, hogy annyira felkaptam ezen a csókkal köszönés dolgon a vizet. Tudom, bután hangzik, de kérlek ne köszönj így másnak, mert annyira szeretlek, hogy rosszul esik....


Persze ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz, amit akarsz :)



23F

2012. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én is szoktam "csók"-kal köszönni, kizárólag olyanoknak, akiktől nem akarok semmit. :)
2012. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

"Hát, ha nem érdekel a többség véleménye, akkor ne kérdezd. Nem bántásból mondom, de ha 15en azt írják, hogy túlreagálod, akkor lehet igazuk van..."


Itt szerintem félreértettük egymást, ugyanis azért kérdeztem meg, mert érdekel. Viszont ettől függetlenül bánt még mindig (akkor is ha mindenki azt mondja hülye vagyok). Ezért "örültem", hogy talán mégsem vagyok teljesen hülye, ha van aki megérti :)

2012. jan. 19. 15:31
 29/29 A kérdező kommentje:
Na, megbeszéltük, mindketten bocsánatot kértünk :) úgyhogy bódottá van :) köszi a válaszolóknak :)
2012. jan. 20. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!