Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most akkor röviden balkukis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor röviden balkukiság? (egy csaj akivel azért nem jönnék össze mert túl népszerű, más mint én)

Figyelt kérdés

nem mintha eddig közeledtem volna felé, sőt azon is agyalok szokszor hogy most bejövök neki vagy sem, mindezt persze ő kezde, mikor szeptemberbe sokadszorra sasolt sokáig ,osztálytársaimnak is feltűnt


aztán itt jött az a rész ,mikor nem léptem, mert úgy éreztem nem vagyok kész egy ilyen csajra, akinek sok önbizalma van, népszerű, sokan kedvelik és már vagy egy éve nem volt barátja viszont bulizni szeret, szal van benn egy kis ribanc vér is


de ennek ellenére a balf.sz fejem minden nap megnézi fészbukon(tudom tudom mennyire nyomorékság) ,és elképzeli hogy mennyire adná ha összejönne vele, mert tényleg jó lenne, de a racionális énem meg azt mondja ,hamar megunna a csaj, nem hozzám való, max pár hónap lenne, viszont fél vagy több év mire kimenne a fejemből, mivel egy suliba járunk


18f


2012. jan. 23. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem.

ez nem balkukiság, ez balf.szság.

2012. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!