Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem csókolóztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem csókolóztam a férjemmel, mert elöl nincs foga és annyira fél a fogorvostól, hogy egyszerűen nem bírom rávenni, hogy rendbe tetesse. Ha lenne lehetőséged a hiányérzet miatt csókolóznál mással megtennéd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:29
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Azért az nem olyan egyszerű, hogy hagyjam el. Mondani könnyű.
2012. jan. 24. 09:44
 12/50 anonim ***** válasza:
17%
Azért ez a kérdés nem ennyire egyszerű, egy kicsit összetett. Amikor megismerted akkor még volt foga? Melletted húlottak ki? Ő is hagyjon el amikor a melleid már a hasadig ér? Vagy mondjuk az alsórészed egy kicsit kitágul?
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Persze, volt foga. De azért ez a probléma könnyebben orvosolható mint amiket Te írtál.
2012. jan. 24. 09:46
 14/50 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy olvasom itt a sorokat, az jutot az eszembe, hogy meddig mehet még így a kapcsolatotok? Talán nemcsak a foga hiányával vannak gondok.
2012. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
és nem elhagyni akarom!
2012. jan. 24. 09:47
 16/50 anonim ***** válasza:
26%
de ha a szép szóra nem reagál...mi sem vagyunk varázslók, én legalábbis nem tudok mást ajánlani, ha ennyire makacs.
2012. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg valahogy lépni! Neki sem lehet jó hogy nincs foga... Manapság olyan ügyesek a fogorvosok, ha találtok egy jót (akár maszekot is, ami drágább ugye, viszont jól dolgozik), akkor ő meg fogja tudni úgy csinálni a fogait, hogy szinte észre sem veszi. :)

Próbáld meg vele ezt megértetni! Már az is előrelépés lenne, ha csak a fogorvosig menne el veled, aki elmagyarázhatná neki a dolgot, és talán meggyőzné, hogy nincs mitől tartania.

Még az is eszembe jutott, hogy menjetek pszichológushoz... Ha ennyire fél valamitől, az már nem természetes. Mindenki fél a fogorvostól, de attól még muszáj elmenni, mert csak rosszabbodik a baj.

Sok sikert!

2012. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
jaj nehogy elrángasd pszichológushoz...miért akarnak az emberek mindent egy másik ember, ja lehetőleg agyturkáló segítségével megoldani? hogyne lenne természetes a félelme? viszont abban igaza van a válaszolónak, hogy szinte teljesen fájdalommentesen meg lehet már oldani mindent.
2012. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
9.49-nek Ezeket én is mind így gondolom, hidd el nem bírom meggyőzni. Már voltam fogorvosnál is, bejelentettem, de el sem bírom vonszolni odáig. Mit csináljak még?
2012. jan. 24. 09:51
 20/50 A kérdező kommentje:
Évek óta győzködöm és már belefáradtam.
2012. jan. 24. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!