Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem csókolóztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem csókolóztam a férjemmel, mert elöl nincs foga és annyira fél a fogorvostól, hogy egyszerűen nem bírom rávenni, hogy rendbe tetesse. Ha lenne lehetőséged a hiányérzet miatt csókolóznál mással megtennéd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

azt hiszem én mindjárt hányok...

felnőtt emberek és nem néznek tükörbe, nem tudom milyen környezetben szocializálódott az illető, hogy megelégszik az elrohadt foggyökerekkel a szájában

ahhoz nagyon el kell hanyagolni magát az embernek, hogy ennyire leépüljön a személyes higiéniája


mi a férjed foglalkozása, ahol nem számít, hogy nincsenek fogai? sírásó vagy szobafestő?


én nem hogy csókolóznék mással, de el is hagynám az ilyen embert!


28/N

2012. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Az külön szép lehet, amikor szexeltek és látod közelről a rettenetes foghiányokat, és nem vagy képes rá nézni, csak várod, hogy mikor végez már és száll le rólad...

kiábrándító!


28/N

2012. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Megtenném, de olyan emberrel akit igazán kívánok.
2012. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
ott kezdődik, hogy fog nélküli emberrel nem járnék
2012. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg mint egy alkoholistát! Mondd neki hogy, édes fiam, vagy elmész fogorvoshoz és csináltatsz magadnak egy igényes porcelán körhidat és nézel ki normálisan, VAGY ELHAGYLAK! Ha valaki ennyire igénytelen a külsejét illetően akkor úgy is jár neki...
2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
nem smárolod le, de dugni van vele gusztusod?????? rólad is megvan a véleményem, na mindegy. ha már itt tartasz, nyugodtan smárolj, akivel akarsz
2012. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
Hát... MIndig is csodálkoztam azon hogy néha fogápolásilag teljesen különböző emberek hogy tudnak együtt lenni. De sokan vannak!
2012. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Hát én még egy csincsillával is szívesebben csókolóznék mint egy elöl fogatlan pasival, de ez én vagyok...
2012. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

# 48


a csincsilla egy teljesen aranyos állat, sőt, elől vannak szép nagy fogai is, szóval ennyiben mindenképpen tanulhatnának tőle az igénytelen férfiak és nők

2012. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Azért ez a kérdés nem ennyire egyszerű, egy kicsit összetett. Amikor megismerted akkor még volt foga? Melletted húlottak ki? Ő is hagyjon el amikor a melleid már a hasadig ér? Vagy mondjuk az alsórészed egy kicsit kitágul?



Nem tudom, milyen logika alapján sikerült összehoznod a mellek lógása és a fogak elvesztése közti párhuzamot, de ezzel elárultad, hogy baromi okos lehetsz. A fogak soha romlanak el csak úgy annyira, hogy húzni kelljen őket. Évente kétszer fogorvos, el lehet menni INGYENES fogmegtartó kezelésekre sztk-ba, ilyen egyszerű. Nem akkor kell menni, amikor már annyira szanaszét rohadt, hogy húzni kelljen. Vagyis gyk. leírom, hogy a fogak elvesztése véletlenül sem olyan anatómiai jelenség, mint a mellek megereszkedése vagy a hüvelyizmok meglazulása. A fogatlanság egyszerűen egy olyan állapot, ahova az igénytelenség vezetett, erre nincs kifogás.

2012. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!