Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem csókolóztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem csókolóztam a férjemmel, mert elöl nincs foga és annyira fél a fogorvostól, hogy egyszerűen nem bírom rávenni, hogy rendbe tetesse. Ha lenne lehetőséged a hiányérzet miatt csókolóznál mással megtennéd?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:29
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
37%
sírtál már? most viccen kívül kérdezem, hátha meghatná
2012. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Igen, sírtam, veszekedtem, kérleltem nagyon szépen. Már mintha hajlana rá azt mondja rendben. De mégsem történik semmi.
2012. jan. 24. 09:55
 23/50 anonim ***** válasza:

Azért ajánlottam a szakembert, mert ha ennyire fél, az már lehet fóbiás félelem is, és nekem erre pszichológust ajánlottak (bár még nem mentem el, előbb megpróbálom máshogy megoldani). De természetesen jobb lenne, ha nem kéne mást is belerángatni a dologba.


Kérdező, esetleg próbálj meg kicsit határozottabb lenni! :D Ha a győzködés nem válik be, vedd a kezedbe a gyeplőt és parancsolj rá! Vannak olyan szerencsétlenek, akiknek a lábát kell amputálni, vagy hasonló fájdalmas dolgokat, ezekhez képest a fogorvos "nem nagy dolog". :) Nő létére az anyukám is kibírta a gyökérkezelést, meg hasonló szép fogászati dolgokat. :)

Ne add fel!

2012. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 menta34 ***** válasza:
Alapvetően nem értem az egészet. Már a kérdés sem őszinte. A csókhoz nem kell fog, száj meg nyelv. Ez ugye van. Innentől kezdve akkor legyél őszinte és valld be, hogy taszít, nem kívánod akármi. Csak akkor pl. mi van a szexszel? gondolom ha nincs vágy a csókra a szexre se sok lehet.
2012. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
5 év után Te még bírnád? Mert nekem nagyon elegem van. Azt sem tudom már tudok-e még csókolózni...
2012. jan. 24. 10:01
 26/50 anonim ***** válasza:
szexmegvonást próbáltad már?
2012. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Gusztusom nincs hozzá, mert nem kihullottak a fogai hanem lekoptak tövig. Szex van csók nélkül.
2012. jan. 24. 10:02
 28/50 anonim ***** válasza:
72%

Gyönyörű lehet,amikor ott liheg fölötted a szuvas,elrothadt fogtöveivel,lehelli rád a bűzét...szexuálisan nagyon izgató lehet.

Te vagy az Terike,Nádudvarról ?

2012. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
72%
Ő nem a Terike Nádudvarról, hanem a Franciska Ásotthalomról.
2012. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Hát most vagyok előrébb
2012. jan. 24. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!