Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen Nő valójában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macs1209 kérdése:

Létezik ilyen Nő valójában? (Jellemzők a kérdés kifejtésében)

Figyelt kérdés

- Ha a magasságából kivonom a súlyát (csak a számok, mértékegység ugye más), akkor 115-nél ne kapjak kevesebb értéket.

- El tudja fogadni, hogy otthon dolgozok, nem "klasszikus" napi 8 órában egy munkahelyen.

- Fontosak a barátaim, és ne legyen a nő barátaimra féltékeny.

- Ha elmegyek barátokkal pl billiárdozni, és pár óra alatt megiszok 1-2 sört, akkor ne hisztizzen.

- Ha azt mondom, "majd jövök", akkor ne telefonáljon 10 percenként, hogy mikor érek már haza.

- Szeresse az állatokat, legalább a kutyákat.

- Ne legyen buta. Nem a papírok száma számít, hanem amit a valós életben produkál.

- Ne folyton az "ex"-eivel dobálózzon, ne róluk beszéljen, legyen más témája is.

- Ne kapjon rohamot, ha pl operát hallgatok (nem éneklek hozzá, csak hallgatom, nyugi)

- Ne a rossz tapasztalatai alapján ítéljen meg, hanem tegyen különbséget ember és ember között

- Ne minden hétvége a buliról, piálásról szóljon nála.

- Értse a "Rém rendes család" feelinget.

- Ha problémát észlel, nyissa ki a száját, beszéljük meg, ne úgy kelljen mindent fogóval kihúzni belőle

- Legyen hűséges típus


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Felsorolás, nem prioritás szerint.


31F


2012. jan. 27. 05:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor olyan nővel kell beérned, amilyen jut.
2012. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik, de cserébe neked is "adnod" kell. engem nem zavarnak a dolgok amit leírtál, de hasonló helyzetekben neked is tolerálnod kell az ő viselkedését. Ha a lány menne bulizni a barátaival, akkor ne az legyen hogy pasizni megy meg ilyenek.

A dolgok amiket leírtál nem nagy elvárás-szerintem.

Ha megvan az egyetértés és megtudod a lánnyal beszélni a dolgokat akkor nem lehet gond.

2012. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12: Ha meg akar csalni, megcsal a szemem előtt. Miért kezdenék vádaskodni ok nélkül? :) Én is adok, egyértelmű.

Olyat sosem várok el, amit én ne tennék meg :)

2012. jan. 27. 11:34
 14/20 anonim ***** válasza:

Persze. A megcsalás már más téma. Nem is erre gondoltam. Sok olyan pasi van aki már akkor kombinál, ha a barátnőjével szóba áll egy másik férfi. Persze ez a nőkre is igaz.

Mondok egy példát. Én esténként szoktam futni olyan fél-1órát. A páromtól már jött a kérdés, hogy ugyan kinek akarok tetszeni...

Lehet valaki féltékeny, hisz aki szereti a másikat az félti is, de van egy határ.

2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Egészséges féltékenység oké. Egészséges féltés persze. Elmegy futni? Tudjam, hogy nagyvonalakba merre jár,

vagy vigyen magával telót. Mert ha nem jön amikorra

mondja, akkor idő után aggódok és megcsörgetem.

Mondjuk futás 1 óra, akkor 2 óra után már feltűnik,

és rácsörgök, mert aggódok, de nem azért, mert fél-

tékeny lennék. Kettő nem ugyanaz.

2012. jan. 27. 12:02
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez érthető. 2órás futás az már más sejtet :) Nem is erre gondoltam. :)

A hűség számomra olyan dolog, hogy ha egy kapcsolatban minden rendben van akkor egyik félnek sem jut eszébe másfelé kacsintgatni. Ha valakinek már megfordul a fejében akkor ott már korán sincs rendben a kapcsolat. Ez két emberen múlik.

2012. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik az igényeidnek megfelelő nő, de azok a pontok ,amiket az előbb felsoroltál, már feltételeznek némi együtt eltöltött időt. Kb pár hónap. Szerintem az első néhány hétben minden arról szól, hogy megismerjük a másikat minden téren, ehhez kellenek az élethelyzetek, és minél több időt töltesz együtt valakivel ez a megismerkedési idő leredukálódik, és annál hamarabb kiderülhet hogy valóban összeilletek-e vagy sem. A kutyáidat viszont irigylem. :) én is mindig nagy falkát akartam.
2012. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
1 labrador retrieverem van, és három menhelyről mentett utcai vegyes :) De mind meg van nevelve, szobatiszta is, és kb "olyan szerencsések, mint akik megnyerték a lottó 5-öst" - ezt mondják a barátaim.
2012. jan. 27. 14:01
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen vagyok.

Bár az exemmel majd 6év után szakítottam, így még túl friss, hogy ne beszéljek róla (na meg együtt éltünk 5évig).

A Rém rendes család nem a kedvencem, de én is akkor már Peggy akarok lenni (bár nem bírnék egész nap otthon ülni:-)

27/n

2012. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Na azért egy szóval se mondtam, hogy otthon üljön :) Csak van egyfajta stílusom, ez a fajta "humor", és akkor nem szeretném, ha vérig lenne sérve, hanem hasonló stílusban reagálna rá. És persze tudná, hogy ha hülyeségeket is

beszélek, attól még szeretem :)

2012. jan. 27. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!