Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakítást muszáj megbeszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítást muszáj megbeszélni?

Figyelt kérdés

elég rossz volt az utóbbi időben a kapcsolatunk,7 éve vagyunk együtt de az utóbbi 1 év csak szenedés volt,eljött az idő és kimondta a párom-legyen vége.

Én ennek örülök mert nem nagyon tudtam volna véget vetni úgy a dolognak hogy ő nem akarja,mert sajnáltam meg ez meg az,de most azt mindenképp beszélni akar hogy ez nem volt jó ez ezér meg azér történik,de engem rohadtul hidegen hagy nem akarok egy szót sem beszélni róla csak csöndben elvállni és ennyi,tényleg én vagyok a hülye? vagy mire jó ez a megbeszélés?

25/F


2012. jan. 29. 13:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen 7 évből kb 6ot együtt éltünk,anyagi javak,közös gyerek nincs,egy autó van ami az én segítségemmel került hozzánk de nekem elvették a jogsim egy darabig nem elsz így ő használja végül is munka eszköze egy vállalkozásból kifojólag.

Lehet azér nem akarok vele beszélni ilyenről mert annyira szenvedés volt az utolsó 1 év? tényleg,minden hülye szaron veszekedtünk,pl egyszer azér dobott ki mert tortát sütöttem és nem a puding alá raktam a gyümölcsöt hanem puding fölé -.-" addig vitáztunk míg csomagolás lett belőle de aztán pár óra múlva béke lett,meg ilyen apróságok,de most ilyen még nem volt ami most van úgy néz ki tényleg vége,most teljesen higgadtan kijelentette semmi vita vagy szóváltás nélkül.

2012. jan. 29. 14:16
 12/14 anonim ***** válasza:
arra is gondolj, hogy a lány lehet igy tudja lezárni a dolgokat én fiú létemre is szeretem megbeszélni mert igy működnek a kapcsolatok megbeszéljűk és lezárjuk. 25/f
2012. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a fejéhez vágtam volna a tortát az hét szentség...

Utána vita nélkül simán elköltöztem volna. Ha valaki nem tud értékelni apróságokat, akkor keressen olyat aki elviseli Őt és van cukrász végzettsége... Ennyi.

2012. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hét év az sok idő. Szerintem mindenképpen egymás részei vagytok már, szóval szó nélkül semmiképp nem lehet ezt elrendezni. Próbáld meg higgadtan, veszekedés nélkül megbeszélni vele, ki tudja, lehet, hogy még nem akarja lezárni igazából. A nők nem mindig azt teszik vagy mondják amit valóban akarnak, néha csak remélik, hogy a férfiak megértik mégis, és azt csinálják, amit ők várnak.(pl. lehet, hogy azt várja, hogy te mond, hogy nem akarod lezárni és éreztesd, hogy még mindig szereted)

És különben is a veszekedés érzelmeket jelent, a közömbösség a végzetes egy kapcsolatra nézve.

2012. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!