Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha megtudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtudnád hogy a pasid megcsalt a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 23:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg egy olyan pasasban,aki otthonhagyja a parjat,mert annak nincs penze bulira es elmegy a haverjaival,raadasul tudja,h a masik meg beteg is,egyebkent sem lehet bizni. Toleranciabol,megertesbol,embersegbol egyes.
2012. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
81%
nem csak a pezsgő durrant el?:D
2012. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
milyen ĂŠrdekes... Ha megirom a velemenyem,egybol lepontoznak. :) gondolom,ha kozhelyeket durrogtatnek, 100%os lennek. :) hat pedig nem fogok. :)
2012. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám, mert nála már csak jobb lehet.
2012. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, de a csaj szava mennyire megbízható? Mint írod rászállt a párodra egy ideje.

Nekem majdnem a házasságom ráment egy ilyen luvnyára, ha szeretnéd, megírom.

2012. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Nem csak a megcsalás? miatt. Ha nekem nincs pénzem szilveszteri bulira a párom szó nélkül állja, ha neki nincs én fizetek.

A kapcsolatban pedig alapvető dolog a bizalom. Te nem bízol benne(lehet jogosan), így nincs értelme folytatni.

A szakítás nehéz, de még mindig jobb, mint egy rossz kapcsolatban élni.

19/L

2012. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom. A csaj egy ideje mindent lájkol nála, mindenhez hozzászól, rá van szállva rendesen. És történt az ősszel, hogy elment a fiúkkal bulizni a pasi, nagyon berúgtak és ott volt ez a nő. Barátnőm is a diszkóban volt és csak utólag merte elmondani,hogy azzal a rib..ccal csókolózott a pasi. (És igen, 100%-ban megbízom ennek a barátnőnek a szavában)

Ekkor megkérdeztem, igaz-e? Mert ha akar ettől a nőtől valamit, vagy csak megdugni, akkor mondja és legyen vele. Nincs gond, csak tudjak róla. Mert nekem ez így nem megy. Azt mondta, nagyon sokat ittak(persze ez rohadtul nem lehet kifogás!), és ő esküdözött, de nem emlékszik, hogy mi történt, de majd rákérdez a csajnál és leállítja, mert nem lehet köztük semmi. Aztán írta is, hogy a csaj szerint smároltak, de leállította, nem akar tőle semmit. Na kb. már ez túllépte jócskán azt a szintet, amit ti, kedves válaszadók tuti nem viseltetek volna el, tudom jól. A szerelem mégis nagy úr, megbocsájtottam ezt neki... aztán megint kezdett nagyon "nyomulni" rá. Szerelmet vallott neki a csaj. Mondtam neki, hogy írja le annak a kurv.nak világosan, hogy ezután se kavarás se semmi nem lehet köztük, már ha velem van. Ha az kell neki, vigye, csak rám ne számítson. Erre azt mondja, miféle kavarásról beszélek?? Azért mert az a kígyó barátnőm azt mondta, még nem kell elhinni, mert csak bekavarni akar.. azt próbáltam elmagyarázni neki, hogy a múltkori kijelentése és ez üti egymást, hisz akkor már bevallotta, hogy tényleg megtörtént köztük. Azt már egyszer bevallotta, amúgy is megtörtént, nincs mit tenni vele, én azon már nem kattogok... Erre csak nagy sértődötten annyit tudott mondani, hogy elege van, hogy én kérdőre vonom meg elszámoltatom. Aztán meg bemásolt valamit hogy a nő írta, felfogta, hogy nem lehet köztük semmi és majd valahogy túléli...


Emiatt nem tudom, kinek hihetek? A barátom se mindig volt egyenes velem, de persze nem vádaskodhatok... Amit a csaj írt, azt pedig egy az egyben tagadni fogja és vagy igaza van vagy nem. De mégis hogy deríthetném ki, kinek van igaza??????? Erre adjatok valami tippet mert tanácstalan vagyok..


Utolsó: érdekel a történeted..

2012. febr. 1. 11:36
 28/37 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előtti.
2012. febr. 1. 11:37
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, ez most kérdéses, hogy az illető hölgy, vagy a párod mennyire mond igazat.


Ha viszont ennyire nem bízol a párodban, hogy kétségeid vannak az ő szavát illetően is, akkor annak nyilván van valami oka. Esetleg korábban már adott okot a bizalmatlankodásra? Vagy vevő volt a csaj "nyomulására"?


Sajnos a mai világban sosem lehet tudni. Megértelek, én nekem is a fülembe ültetné a bogarat, mert alapból egy normális ember nem szokta senkiről sem feltételezni, hogy hazudik, de mivel itt ellenmondásos a két válasz, egyértelmű, hogy valaki nem mond igazat és ez alaposan össze tud zavarni mindenkit.


Én azt nem értem, hogy a párod miért sértődik meg ha kérdőre vonod. Az rendben, hogy kellemetlen neki, meg azt hiheti, hogy nem bízol benne, de könyörgöm! A csaj híreszteli ezt, nyilván ő is tud róla, ha meg tudja, akkor miért nem állítja le, miért csak a megsértődésig jut. Ez a fura. Szerintem ilyen helyzetben alap, hogy próbálom menteni a magam jó hírét és a kapcsolatomat, ráadásul ő ment el otthonról bulizni nélküled, alibi nincs, jogos a felháborodásod, ez mindenképpen magyarázatra szorul ha megsértődik ha nem. Pont.


Ha a férjemről valaki ilyet terjesztene, szerintem ő lenne a legjobban kiakadva, hiszen egy kapcsolatban egyik félnek sem szabadna tűrnie, hogy a párjának így vagy úgy fájdalmat, bosszúságot okozzon bárki is. Ez a hozzáállás eleve gyanús.


Sajnos a fájdalmad ismerős, én is átmentem régen hasonlón, fizikailag fájt a csalódás. Engem is megcsaltak, és abban is hasonló volt a helyzet, hogy a végén még ő volt megsértődve, hogy nem bízok benne, mert nem akartam, hogy elmenjen ugyanoda, ugyanazokkal az emberekkel. Hát... van ilyen.

2012. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Még a szilveszterre reagálnék. Közös szilvesztert terveztünk, de anyagilag mindketten, off-on voltunk. Ő már úgy 29-30-án teljesen ki volt bukva, mintha kicsit depressziós lett volna, hisz ő eddig minden egyes szilveszteren hatalmas bulit csapott, nála ez már így volt "normális" és most teljesen úgy tűnt, otthon kell ülnie. Végül a drága barátok beajánlották, hogy befizetik a diszkóba és meghívják. Írta nekem, hogy ez milyen rossz neki, hogy engem itthon kell hagyjon blabla... mondtam, menjen nyugodtan, tudom, hogy ő nem bírná ki otthon, nekem meg már volt néhány szilveszterem a tv előtt. Tudjátok mit írt nekem elsején? Olyan sokszor eszébe jutottam, ha lett volna pénz a kártyáján, felhív..


és mikor jutottam eszébe? mikor rajta volt a k..rván, vagy mikor az volt őrajta?:(((((

2012. febr. 1. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!