Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha megtudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtudnád hogy a pasid megcsalt a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 23:31
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%

Elöször azt tanácsolnám, hogy búsulj Velem:D


Na jó, viccet félretéve.

Nem egyszerü lépés, de értelemszerü lenne azonnal szakítaond Vele.

Tuti könyörögni fog, tagadni talán nem, de ne adj neki még egy esélyt.

Engem csalt meg a barátnöm és nem tudtam többet bízni benne, elkövettem azt a hibát, hogy "vissza vágtam"...

2012. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
28%
Könyörögni? úristen :O ha én megcsalnám a barátnőm, vagy ő engem biztos hogy nem könyörögnék neki. Mellesleg sajnos nekem is vége lett egy kapcsolatomnak :( és nem tudom hogy heverem ki, de szerencsére nem volt semmi megcsalás, ez annál bonyolultabb. Na mindegy, a lényeg hogy dobd ki, a megcsalás az már azt jelenti nem tisztel téged, legfeljebb szenvedsz egy kicsit, idővel úgyis enyhülni fog a fájdalom és találsz mást. Bár az a legnehezebb, én sem tudom hogy teszem túl magam az egészen :(
2012. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

Bármennyire is fáj, ez megbocsájthatatlan, hiába érezted előtte bármilyen jónak a kapcsolatotokat, elveszett a tisztelet, a bizalom, ezek nélkül semmire se mentek majd...

Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de hidd el, szakítanod kell vele.

És valóban most kemény időszak jön, lehet sokszor elveszettnek érzed majd magad, de gondolj arra, még egyedül is jobb, mint egy olyan emberrel, aki nem tisztel téged! És legalább itt az esély, hogy találj valakit, aki megérdemel.

2012. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden hozzászólást és együttérzést! Az a baj, hiába próbálok nyugodtan leülni vele hogy megbeszéljük, még ő fog megsértődni! Azt hiszem, igazat mond a csaj, de nem tudom bizonyítani, kinek van igaza. :( A csaj rá volt már szállva jóideje, és amikor kérdeztem, hogy volt-e köztük valami, élből tagadta! Tehát a kettejük kijelentése áll egymással szemben. Csak ne fájna ilyen piszkosul. Utálom magam. És én ezután még lefeküdtem vele. :(
2012. febr. 1. 00:58
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

" Az a baj, hiába próbálok nyugodtan leülni vele hogy megbeszéljük, még ő fog megsértődni!"


A te bajod, ha hagyod, hogy hülyét csináljon belőled.Mi az, hogy ő fog megsértődni??Feltételezem, hogy fordított helyzetben te rohannál mgyarázkodni neki.Ne hagyd, hogy befolyásoljon!Különben is, milyen pasi az, aki otthagy téged, és nélküled megy el bulizni, mikor neked nincs pénzed??nekem nem kéne, az tuti.

2012. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
96%
sok erőt a csalódáshoz :(. a pasi őrült gáz, ez a megcsalás nem szimplán megcsalás hanem igen szemét módon megcsalás. nem mintha lenne különbség, de valljuk be,mégis van. szakítanék és többet nem állnék szóba vele
2012. febr. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%
Repülne, egyértelmű.
2012. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Ja,h nalatok ez ugy mukodott,h ha neked nem volt szilveszteri bulira penzed,akkor o elment a haverjaival? Teged meg otthon hagyott,raadasul betegen? Hahaha,mar akkor dobnod kellett volna,mert ez nem ferfi,hanem egy tetu. Orulj,h megszabadulsz tole.
2012. febr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
71%

Ezek szerint egyáltalán nem biztos, hogy megcsalt, könnyen lehet, hogy az illetö lány akar csak szétugrasztani benneteket.

Nekem az a szemétség, hogy a barátod megkérdezése NÉLKÜL, egy idegen szavára lehiszed, hogy megcsalt, ennyire nem bizol a barátodban.

Nem gondolod, hogy ez igy nincs rendben? Amig nem tudsz biztosat, addig gyanusitgani igencsak szemét dolog a RÉSZEDRÖL.

2012. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kapcsolat kuka,márpedig azért mert cseppet sem bizol a párodban.

Inkább hiszel egy idegennek mint annak aki a párod.Ez durva.

Hogy alakult eddig a kapcsolat?Van okod azt hinni hogy tényleg megtörtént?

Kevés az info,nem ismerjük az életeteket.

Megsértődésről még csak annyit,hogy ha a párom valakinek a szavára többet adna mint nekem én is berágnák.

2012. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!