Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a barátnőmnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátnőmnek nem olyan fontos a külső mint, nekem ez igy probléma? 18/F

Figyelt kérdés
Mit tegyek az ellen , hogy szerintem én tőbbet állok a tükör előtt mint ő? Lehet kicsit majom vagyok de nekem fontos hogy jól nézek ki és próbálok a tökéleteshez közel lenni. Ez sem biztos hogy jó , de zavar hogy ő nem ilyen , nagyon.. Emiatt lehet vége egy kapcsolatnak?
2009. máj. 31. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem félre értelmeztél,én nem le hájas disznóztam őket,mivel nem ismerem,én általánosságban beszélek,hogy én egy csaj aki velem van annak nem tűrném el az elhízását.
2009. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jól van te tudod! annyiból jogos hogy ha te is teszel a kinézetedért akkor el is várod, értem én! Szerintem ez azért bonyolult ügy! Mert ugye ha szerelmes az ember akkor nem érdeklik a külsőségek, de ő mégis tesz érte (ha tényleg szerelmes) hogy tetsszen a párjának, de ezért el is várja hogy a párja is azért fenntartsa azt az érzést benne! Szóval értelmetlenül írtam le, fáradt vagyok, a lényeg hogy egy kapcsolat igazán akkor működik ha megfelel nekünk a másik, nem látunk és nem is keresünk benne hibát, törekszünk arra hogy tetsszünk neki, ahogy neki is kell hogy tetsszen nekünk!
2009. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
ez az h ő tuti h szerelmes belém akkor nem értem miért csinál ilyeneket h kiábránduljak ? már sajnalom azt a pénzt amit ráköltöttem.. igazából csak az a rossz érzés h itt a nyár minden és megint egyedül .. mert mire megint talál az ember olyat is aki belül sem egyenlő egy palotapilincsivel azért az nem olyan egyszerű.
2009. jún. 1. 00:38
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyilván nem szándékosan csinálja. Ha akarod vele folytatni, akkor mondd meg, hogy téged ez zavar, tegyen ellene, tényleg nem nagy dolog, havonta egyszer-kétszer legyantázni. Nem akarlak megbántani, de ahogy írsz róla, 100%, hogy nem vagy belé szerelmes, sőt a szeretetet is megkérőjelezném. Ugyanis akit szeretek, arról nem írok ilyeneket, főleg nem a háta mögött:) Azért meg végképp ne maradj vele, hogy ne töltsd egyedül a nyarat. Egyébként ez így igaz, nem könnyű olyan csajt találni aki okos is, szép is, tetszik is, szingli is. Mint ahogy pasiból se nagyon lehet olyat találni, aki helyes is meg okos is és nem bunkó:D azért.. sok sikert neked, remélem egyszer sikerül olyat találnod, akibe beleszeretsz;)


L/16

2009. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
hát sajnos télleg nehéz , igazából ez a kapcsolat is jó volt amikor szerettem mert mindent megtettem érte ,de hát ahogy elmúlt minden úgy már egyre rosszabb volt.. most már mindenképp menekülök ebből a kapcsolatból csak most nem lesz olyan egyszerü kilépni..
2009. jún. 1. 11:32
 26/26 anonim ***** válasza:
52%
Értem. Kitartás!:)
2009. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!