Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a barátnőmnek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátnőmnek nem olyan fontos a külső mint, nekem ez igy probléma? 18/F

Figyelt kérdés
Mit tegyek az ellen , hogy szerintem én tőbbet állok a tükör előtt mint ő? Lehet kicsit majom vagyok de nekem fontos hogy jól nézek ki és próbálok a tökéleteshez közel lenni. Ez sem biztos hogy jó , de zavar hogy ő nem ilyen , nagyon.. Emiatt lehet vége egy kapcsolatnak?
2009. máj. 31. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
fuhh, nekem nincs bajom ugyan a szőrrel, de a bajuszos csajokat ki nem állhatom....
2009. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
ezt a bajuszt ne ugy értsétek mint egy férfinek ez ien apró pici , de ha nagyon rázoomolok akkor látom :D és lehet bennem van a hiba de zavar nagyon
2009. máj. 31. 22:09
 13/26 anonim ***** válasza:
52%
igen tudom miről beszélsz, nekem is volt szerencsém látni már ilyen jelenséget, és én erre gondoltam, mikor írtam hogy gáz.
2009. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
21:37-es gyerek itt is tudod nyomni keményen :D elnevezlek heti négyszeresnek :D a díszp*csá*at meg rühellem lehet p*csá*g ér a haja és úgy topog mellettetek a kis tűsarkújában mint egy hercegnő, de ha kinyitja a száját akkor aztán dicsekedhettek vele!
2009. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Kispajtás, ha annyira törekedsz a tökéletesség felé, akkor próbálj meg helyesen is írni, magyarul. Ez legyen a legközelebbi célod. A kedvesednek meg szólj, hogy kicsit szedje össze magát. Ennyi.
2009. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
ha ez nekem szólt: a *-ok azért vannak mert ez a szar nem írja ki ha olyan szót vagy szavakat talál ami beleütközik a trágárság keresőjükbe vagy mibe :D amúgy meg eléggé meglepődnél hogy ennek a kiscsávónak milyen helyes női arca van és nem éppen az a lába között ami a kiscsávóknak szokott lenni... úgyhogy ennyi egy nőnek is lehet ilyen véleménye!
2009. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nem is kiscsávó hanem kispajtás bocs...
2009. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Jó lenne tudni az életkorotokat és hogy mennyi ideje vagytok együtt. Azontúl az a véleményem, hogy ha ezt a -egyébként szerintem teljesen lényegtelen- dolgot nem tudod megbeszélni a barátnőddel, akkor ugyanolyan a kapcsolatotok, mint te magad: felszínes.

2009. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

21:37-es vok


22:17-s kimondom a véleményem ennyi,nem tanácsot adtam csak leírom én is hogy csinálom,kész én legalább heti négyszer tolom és nem vok hájas disznó,jah és mellette művelődök is.

2009. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
na jól van én itt nem veszekedni fogok nem arra van az oldal, van arra más hely... de hájas disznónak azért nem kéne mondani őket! a másik kis csajt is hájas disznóztad ahova 21:45-kor írtál, biztos nagyon jól esett neki, pedig attól hogy van rajta mit fogni nem hájas disznó! rajtam is van mit fogni csípő tájt, viszont a lábaim hosszúak és formásak, a hasam nem egy "plázalaposhas" de mégse hájas disznó has... Jennyfer Lopez style :D tehát nem vagyok én sem és ő sem és a kérdező nője sem hájas disznók! nah f@sza áthoztam a másik kérdést is ide :D
2009. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!