Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy megfogtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy megfogtam az isten lábát véglegesen?

Figyelt kérdés

4éve vagyok együtt a barátommal. Nem iszik, nem cigizik és nem igazán szeret bulikba sem járni, max bowling, biliárd vagy haverokkal beülni valahova. Még nem csalt meg és érzem,hogy szeret és hiányzok neki.Mindent tudunk egymásról,de tényleg. Mindig mondja,hogy majd el fog venni feleségül és velem akarja leélni az életet. Mindketten elsők vagyunk egymásnak.. és ez zavar,mármint nekem ha rajtam múlik nem fog kelleni soha más,de ő mégis csak pasi.. és nem élte még ki magát..

Előfordulhat,hogy egyszer rájön,hogy dughatnékja van? És más lányokat akar? Mert akkor semmi értelme annak,hogy ígérget.


2012. febr. 7. 22:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehetséges hogy rájön a ..., de nem feltétlenül. Lehet hogy érzi hogy a legnagyszerűbb dolog a kapcsolatotokban és a hűségben való kiélés.


Van néhány bölcs aranyköpés, azt hiszem egy bizonyos Varga Endre Gábortól származik, FB-n olvastam, hogy "Az igazi szabadság nem abban rejlik, hogy bármit megtehetsz, hanem hogy bármivel szemben képes vagy kiállni a döntésed mellett." Meg hogy "A legnagyobb szabadság a hűség maga."


Meg hogy "Az embert a kapcsolat teszi naggyá, melyben részt vesz, s a szerep, melyet felvállal. A kapcsolatot pedig az áldozat teszi naggyá, melyet meghoz érte."


Egy biztos: jobban jársz ha hiszel és talán csalódsz, minthogyha a kishitűséged és bizalmatlanságod miatt alaptalanul nem adsz esélyt és aláásod ezzel a kapcsolatot. Inkább higgy a kapcsolatotokban és csalódj, minthogy ne higgy, pedig boldogok lehettetek volna.


Nem példanélküli, hogy egy így induló kapcsolat hosszúéletűnek és valódinak bizonyuljon.

2012. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondomén, hogy nem volt értelme feltenni ezt a kérdést, mert telebeszélik a fejed minden hülyeséggel -__- Pozitív hozzáállás! A legrosszabb az, ha most elkezdesz parázni, hogy mikor hagy el... ha tegyükfel valamikor mégis megteszi, legalább addig legyen jó, ha meg nem, akkor meg minek aggódni miatta?
2012. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már ismeretlen emberek elbizonytalanítsanak. Én és a párom is ugyan úgy vagyunk ahogy ti. Mi négy és fél éve vagyunk együtt én 21 vagyok ő 26. Jövőre lesz az esküvőnk. És hogy még egy példát mondjak a párom legjobb barátja is a felesége is így voltak. 10 évig járták együtt elsők voltak egymásnak tavaly házasodtak össze.

Attól hogy a mai világban nem megszokott még létezik! :)

2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél te a kivétel ebben, ami erősíti a szabályt?! Ne szomorodj el, és nem csak ti vagytok így, hogy elsők egymásnak. Én is ilyet szerettem volna megérni, de nem lett ez sajnos. Ám nálunk eleve nem működött a dolog, szóval ne hasonlíts a magatok esetéhez. Ússzatok az árral szemben ahogy eddig is tettétek ! :)
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs problémád, csinálj magadnak. Négy évig nem kellett neki más, előtted sem volt élhetnékje, semmilyen téren nem érdemelte ki a bizalmatlanságodat, nyugodj már bele, hogy megbízható.
2012. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező,


Ugyanilyen helyzetben voltam én is. Annyi különbséggel, hogy neki már volt korábban egy 1 éves kapcsolata, de szexuálisan elsők voltunk egymásnak. 2 év után kezdtek kijönni a problémák, a lány részéről. Én talán kiéltnek éreztem magam, hát ő nem. A lány nem élte ki magát. Vége is lett 2 és fél év után. azt mondom, a te részedről is közbe jöhet akármi, de ne tántoritson el senki véleménye. Lehet h nektek menni fog. Szurkolok


20/f

2012. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
LÉTEZIK!
2012. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
21%
Szia! Mi majdnem 3,5 éve vagyunk együtt,és én is u.ettől tartok :S sztem már jó párszor emiatt vesztünk össze,majdnem úgy hogy a hülyeségem miatt szétmehettünk volna. Ő már párszor mondta h nehogy azt higyjem hogy ebből most eljegyzés stb lesz,mert hogy ez csak diákszerelem,és hogy neki még ki kell magát élnie, de a gyakorlat meg nem ezt bizonyítja,mert jól érezzük magunkat egymással, sok időt töltünk együtt,és érzem hogy szeret,foglalkozik velem. Soha nem volt a kapcsolatunkban megcsalás vagy ilyesmi. Abban reménykedem hogy egyszer neki is le fog esni hogy jó velem,és nincs szüksége másra. Ez nagyon önzőn hangzik? :S
2012. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Emlékszem nálunk az volt, hogy napokkal azután hogy összejöttünk, telefonban azt mondtam a lánynak, hogy "De nem vagyok szerelmes beléd!". Ezen meglepődött. De amint letettem a telefont, azonnal tudtam hogy márpedig fülig szerelmes vagyok belé. Gyorsan meg is mondtam.


És mással kapcsolatban is volt ilyen, hogy amint valamit kimondtunk (ő pl. a szakítást pár hónappal később), azonnal tudta hogy de nem is akar szakítani, és még évekig együtt voltunk. Ma is együtt lennénk, ha nem megy ki külföldre tanulni, de ez is egy döntés volt, dönthettünk volna máshogy is.


Szóval lehet hogy miután azt mondta hogy de ez csak egy diákszerelem és hogy neki még ki kell élnie magát, lehetséges hogy azonnal rájött, hogy ez nem csak egy diákszerelem, és már csak veled akarja kiélni magát. Csak elfelejtett szólni...

2012. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2018. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!