Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy komolyan gondolják velem a pasik?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy minden kapcsolatomnak az a vége, hogy a pasi csak szexet akar, mert azt mondják, hogy nincs meg a közös érdeklődés, nem alakult ki a szerelem blabla, de a szex miatt továbbra is folytatnák. Bár a külsőmmel nincs problémám, és meg is néznek a férfiak, mégsem nagyon hívnak randira, ha meg elkezdődik egy kapcsolat, akkor a fenti probléma merül fel néhány hónapon belül. Mit csinálok rosszul? Diplomás, jómódú,csinos, huszonéves nő vagyok, mégsem sikerül egy normális kapcsolat.

2012. febr. 18. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10/11-é a pont! :D
2012. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Anna Boross válasza:
ugyanez a problémám és fogalmam sincs... Eddig voltak komoly kapcsolataid, nem?
2012. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, volt néhány komoly (több éves) kapcsolatom, de sajnos az utóbbi kb. 2 évben valahogy nem jön össze.
2012. febr. 21. 19:39
 14/18 Anna Boross válasza:
Értem, hát én sem tudom sajnos. Nagyon más a világ mint 1-2 éve szerintem. Mindenki rohan, aggódik.... nem tudom. :ss vacak az egész.
2012. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jaj ne már!! üres ember nem létezik! ha a kérdező buta, akkor is kellene maga mellé buta partnert találnia...ez nem ettől függ. nem értem, miért írkáltok ilyeneket. hol ismerkedsz?
2012. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Felmerül a szex néhány hónapon belül?

Ez a normális kislány!!

2012. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Átolvastam mégegyszer. Hát azért nem lesznek szerelmesek beléd, mert mindenkinek az elérhetetlen kell, te meg kiszámítható vagy.
2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit őrültebb fazon, de úgy igazán, szívből.

És legyen határozott véleményed, beszélgess sokat mindenről ami körbevesz, és akkor is vállald azt, ha cikinek érzed. Lehet, hogy sterilen, szokványosan, reklámokból élsz és ezért fullad unalomba a kapcsolat.

2012. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!