Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves szerelem után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves szerelem után szakítottunk. Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátnőmmel ő azt mondta nekem h. elmúlt az az érzés amit az elején érzett. Már kb. egy hónapja nem vagyunk együtt. Elején megbeszéltük h. nem találkozunk tartunk egy hónap szünetet amiből a végén két hét lett... Mondtam neki .h ne hívjon ne keressen. Másnap irt hívott meg minden és ez ment folyamatosan egy hétig. Azóta is beszéltünk. Semmi nem változott. Aztán egy héttel ezelőtt be jentette h. neki már pasi gondjai vannak. Én őszintén leírtam neki egy szép üzenetet h. mit gondolok az egész szakításról meg mindenről... Erre ő letiltott mindenhonnan nem hív nem köszön... Így nekem is egyszerűbb elfelejteni de mégsem... Mivel iskolába együtt járunk de szerencsére csak pénteken találkozunk úgy egész héten. Haverommal játszottunk egy olyat h. mérem az időt hányszor néz rám.(én nem is törődtem vele nem néztem nem foglalkoztam vele mintha nem is ismerném szinte) 4 perc alatt 11-szer nézett rám és egész nap figyelt h. mit csinálok jött oda a közelembe... Amikor nevetett akkor is az erőltetett nevetés volt (egy év alatt megismertem milyen az)...azóta nem beszéltünk ugyan úgy...Úgy érzem még szeret csak neki kell a szabadság meg ilyenek h. másokat is megismerjen stb. Az utolsó hónap sok vitával veszekedéssel telt el és lehet azért nem akarja újra kezdeni mert fél h. megint azt fogjuk csinálni... De ha teljesen elhanyagoljuk egymást akkor el fogjuk felejteni a dolgokat... Szerintetek hagyjam vagy pedig 2-3 hónap múlva megint kezdjek el vele valamilyen kapcsolatot kialakítani? Ez egy nagyon bonyolult dolog és ezért írok ide nektek:) Jah és az is eléggé közre játszott h. magába zárkózott és csak akkor mondta el az érzéseit amikor már betelt a pohár és sírás kerülgette meg ilyenek... Pedig mindig mellette álltam minden téren:/
2012. febr. 22. 11:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A sporttal nincsen baj mert küzdősportot művelek szóval idegi állapotom is kiadhatom meg persze testi lelki nyugalmamat is megtartom:)Hát igen az biztos h. soha nem fogok ennyire kényeztetni senkit ha ezen múlik a boldogság:) Megpróbálom elterelni a munkával és egyéb dolgokkal a figyelmem. Nagyon nehéz mert eszembe jut mindig főleg h. legalább heti 1-2* látom őt:/ De teszem felé azt h. már nem érdekel mit csinál nem foglalkozok vele és majd idővel lehet h. ő fog rádöbbenni h. mit csinált... Sok tervem volt vele összeköltözés stb. Neki is velem... De ő még fiatal és szabad akar lenni amit meg is értek:) Hát most már új célokat tűzök ki magam elé és mindent megteszek h. elfeledjem. Ha nem is feledem el legalább tűrhetővé teszem az életem:/ Másik problémám h. túl sokat agyalok mindenen...:/ De erre már megtaláltam a megoldást:)De lehet nálam is az lesz h. rápattanok a gyerekre:P De ez még a jövő kérdése:) Nagyon köszi a segítségeiteket:)
2012. febr. 22. 20:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Annak semmi értelme, hogy elverd a gyereket azzal magad alatt vágod a fát ez a lehető legrosszabb ötlet. Ja és ne agyalj. Tudom kurv@ könnyűnek hangzik de híd el most éltem át.
2012. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát végül is így józan fejjel gondolkozva igaz h. semmi értelme de ha meglátom akkor elborul minden józan ész... De gondolom tudod milyen érzés:( De majd megpróbálok nyugodt maradni...:S Bár nehéz lesz:/
2012. febr. 22. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!