Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, összetörtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, összetörtem. Mi a teendő szeritetek?

Figyelt kérdés
Másfél éve van barátnőm, sokat szoktunk vitázni de mind a ketten szeretjük egymást. Az egyik szerdán beszélt egy régi ismerősével. Másnap összekaptunk egy picit és odahívta ezt a srácot aki megvigasztalta. Ezen kiakadtam és addig fajultak a dolgok hogy felpofozott, szörnyen megbántott ezért elhagytam. Még aznap hogy szakítottunk kevert ezzel a sráccal sőt másnap egy buliban is. Erre rá két nappal már keresett hogy kezdjük újra stb... mit kéne tennem? mi a helyes? nagyon fáj hogy másfél év után ilyet csinált :S
2012. febr. 27. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
megbocsájtás nagy erény. egyébként nemtudom minek veszekedtek, találjatok ki valami jobb szórakozást. és menjetek el inkább vhova acivakodás helyett... hmm?
2012. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt a rohadt...szégyellje magát. nézd ha nagyon szereted, adj neki még egy esélyt, de nem tudom, mi fog belőle kisülni...
2012. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem hogy én 19 fiú ő 17 lány..vérnyomásbeteg vagyok és húzok a cukorbetegség felé ezért szoktunk civakodni mert néha jobban felhúzom magam mint kéne de ő is mindenért lecsesz...és már 3x kezdtük újra :/
2012. febr. 27. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
hát próbálj kicsit változtatni azon amiért lecsesz, vagy nem megoldható? ha szereted akkor megoldható minden.
2012. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most komolyan!

Összevesztetek valami vackon, a nőd egy -feltehetőleg rá hajtó -férfi ismerőse előtt felpofozott, megalázott. Ezek után két egymást követő napon smárolt/lefeküdt ezzel a bizonyos sráccal-íme, be is bizonyosodott, hogy a pasi egyébként is be akart kavarni a dolgok menetébe. Lehet, hogy a pasi a "vígasztalás" közben még ellened is hangolta.

Őszinte leszek. Hagyd ezt a r*bancot a p*csába. Egy olcsó szajha.. :/

2012. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem fog összekavarni a sráccal, mert már megtette.
2012. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
FELEJTSD EL!
2012. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy felmelegítve csak a káposzta jó :S. Ha újra kezditek lehetséges, hogy újra előjönnek az eddigi problémák vagy ne adj isten újak alakulnak ki és ismét ez lesz a vége. Erősnek kell lenned!
2012. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a véleményét.
2012. febr. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!