Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak-e, ne? Várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak-e, ne? Várjak? Gondolkozzak?

Figyelt kérdés

Van barátom.Másfél éve. Kétszer szakítottunk miattam. Borzasztóan hangzik, de igazából jól megvagyunk.15 vagyok.

Félek h lemaradok sok dologról. Sajnos én is egy vagyok a legtöbb " még élni akarok, korai elköteleződni" közül. Sajnálom, de 15 vagyok, maradjak le az életről? És mostanság nagyon összemelegedtünk az egyik fiú osztálytársammal. Egyelőre barátok vagyunk, de túl sokat gondolok rá. Már kétszer szakítottunk a barátommal, mert én más fiúval incselkedtem. Ne ítéljetek el, lécci, nem vagyok rá büszke., sőt. De mindig megbocsátott nekem. Tudom h keresve sem találnék toleránsabbat és kedvesebbet a barátomnál, de elég sokat veszekszünk, durván, apró dolgokon. Könnyen sértődik, olyan dolgokon kibukik, ami nekem alap, természetes. Nagyon érzékeny a lelkivilága képes hazamenni, ha neki vmi nem épp tökéletes. Nemtudom ez szerelem-e vagy már csak kötődés. A másik srác viszont nem túl tapasztalt, és nem is anyira ismerem, meg osztálytárs, nemtudom jól kijöhet-e a dolog, de mostanában szinte csak rajta jár az eszem... és nincs szívem otthagyni a barátomat, mert kicsit félek, ha "hoppon maradok", meg már annyira nem érdemli meg szegény h megint kirakjam. Tanács? Eddig ott tartok h jobban megismerem a másik srácot, és eldől, h valójában mit is várok el kitől.. kérlek értsetek meg egy kicsit.


2009. jún. 9. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szakíts vele. Neki is jobb lesz és neked is. 15évesen még fiatal vagy, előtted az élet, még rengeteg mindent ki kell próbálnod... Ha ilyesmik járnak a fejedben, akkor előbb-utóbb úgyis szakítani fogtok, minek húzni az időt, annál rosszabb lesz csak, hidd el.(Mondom ezt úgy, hogy nekem már 3éve megvan a barátom, és imádom, de teljesen megértem, hogy te így érzel, nem vagyunk egyformák...:))
2009. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott a barátod és próbálkozz be a másik srácnál, ismerkedjetek, randizzatok, ha rajta jár az eszed akkor valszeg szerelmes vagy...
2009. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

15 vagy! Még előtted áll az élet! Sajnálatból ne maradj együtt a barátoddal, mert annak semmi értelme! Neki is és neked is csak roszabb lesz...

Attól pedig ne félj, hogy ha majd szakítasz vele, hoppon maradsz! Biztos találsz magadnak mást, még akkor is ha az osztálytársaddal nem jön össze a dolog...

Azt, hogy mit érzel azt csak te tudod pontosan, de ha már többször is szakítottatok akkor nem hiszem hogy nagy jövője van a dolognak, mert fiatalok vagytok még... De ezt csak te tudhatod!

Remélem azért tudtam segíteni...

2009. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég szemét dolog, hogy annak tudatában, hogy ez neki még az átlagnál is rosszabb mégis ott vagy barátodnál csak azért, hogy ha másik mégse bejövős akkor legyen már valakid...
2009. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed, hogy ez már csak kötődés. Tudom, mert én is voltam hasonló helyzetben. De sokkal rosszabb a srácnak is, hogy azt hiszi minden rendben, közben másra gondolsz...ha húzod a dolgot, csak rosszabb lesz... jobban jártok, ha otthagyod :( sztem
2009. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem se szórakozz vele, inkább mondd meg neki, valójában mit érzel!
2009. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátod mennyi idős?
2009. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rámillik a sztorid, csak én vagyok a fiú. Annyit mondok hogy ha rólam lenne szó, és te lennél a barátnőm, akkor tényleg jobb lenne ha szakítanál velem. Szóval tedd meg te is a barátoddal, mert neki sem jó amit csinálsz.
2009. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alaposan át kell gondolnod a dolgot.Ha mindig megbocsájtott neked az jelent valamit.

A kétszeri szakításnál mindig más fiúval "incselkedtél"?

2009. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért mész mindig vissza az "exhez" ? Most lehet meglesz a 3. "incselkedésed", most jó az, hogy mindig olyanhoz mész vissza aki mellett sosem bírsz megmaradni?
2009. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!