Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18 ( nő) és 36 (férfi) év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 ( nő) és 36 (férfi) év az nagy korkülönbség egy komoly kapcsolatnál? Szeretjük egymást csak félünk a környezet visszajelzésétől. Mert komolyra tervezzük házasság és gyerekek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat eloszor biztosan mindenki elegge meg fog rokonyodni mikor meghalljak, de nem ez a legnagyobb baj.


Te meg nagyon fiatal vagy es ennel meg csinosabb es okosabb leszel kesobb, es sokmindent jobban fogsz erteni mint most, es mashogy is fogod latni a dolgokat. O viszont legjobb esetben is ugyanolyan marad mint most, es nehany ev mulva mar nem biztos hogy olyan pasit akarsz magadnak min amilyen o. Ez mindig benne van a pakliban amikor idosebb pasik es tizenvalahany eves lanyok jonnek ossze. Erdemes lenne neked meg varni egy kicsit mielott elkotelezned magadat. De oz azert nem kicsit idosebb nalad, ami azt jelenti hogy ha meg csaladot akar, akkor nagyon hamar kell lepnie, es nem biztos raer addig valaszt kapni toled amig lediplomazol mondjuk.


Szerintem ha egyut akartok maradni, akkor valamelyikotoknek komoly aldozatot kell hoznia: vagy te kotelezed el magad idejekoran, vagy o ad neked idot arra hogy elhatarozd magad es megkockaztatja hogy kifut az idobol. Az olyanokra gondolom nem kell kulon kiternem hogy harmincketeves korodban a ferjed hatvan lesz es igy tovabb..

2009. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Hello

Szintén én 18 vagyok /L a párom meg 36/F és szeretjük egymást.

szerintem mi nem olyan nők/ lányok vagyunk akik csak azért vannak idősebbekkel mert h az a pasi akarta meg minden.

Van olyan tinédzserlány, akinek apakomplexusa van, és idősebb férfi támogatására, tanácsára vágyik, mert nem volt apja vagy rossz apja volt. És a lány keres egy nálánál idősebb férfit, aki nemcsak lelki támasza, hanem egyben szeretője is lesz, attól függetlenül, hogy tini és a hapsija 30 feletti, sőt több. De mi a jó az idősebb férfiban (énszerintem)? Tanácsot ad, tapasztalatából kifolyólag bátorítani és istápolni tud, a problémás helyzeteket hamarabb lerendezi, lecsitítja a nyugtalankodó, kétségekkel küzdő lányt, meg lehet vele mindent beszélni, biztonságot nyújt a védtelen lánynak, és a szexben is jártasabb a lány kortársainál. Összefoglalva: sokat tanulhat a lány az idősebb pasijától az életvezetés terén.

Tehát azt mondom neked: ne szégyenkezz, hogy 18 évesen 36 éves a pasid, vagy kevesebb légy vele boldog, és ne szégyelld, mert sokat segíthet neked.Jó amúgy nehéz felvállalni nagyon én tudom és átéreztem nehéz volt az utcán vele menni mert sok volt az ismős körülöttünk de már nem, érdekel minket :).

De azért mi még nem akarunk gyerekeket vagy összeházasodni az még várhat pár évet még ráérsz ...:) szijja legyetek boldogak

2009. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást,szarjátok le,mit szól a környezetek!Mondjuk nekem sok ez a 18 év különbség,de te tudod,nem ítélkezhetek ismeretség nélkül.
2014. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ne foglalkozz a környezettel.


Ráadásul egy érett, komoly gondolkodású férfi jobb egy komolytalannál. Nem látom semmi akadályát. Az, ha meg a nő egy kis fiatal hamvas teremtés meg méginkább ideálisabbá teszi a házasságot. A 36 éves ffi biztos, hogy büszke lesz a kis feleségére!

2014. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Egyik lány ismerősöm kb. most 16, a pasija 26... hát én kb. azóta nem találkozok velük... szerintem ez már a pedofília határát súrolja.
2014. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell lenézni azokat a párokat akiknél nagyobb a korkülönbség,mi már 22 éve vagyunk együtt 13 év a korkülönbség van két nagy fiunk és egymás mellett szeretnénk megöregedni,elfogadtuk az akkori helyzetet,miért ne lehetne másnak is jó élete a korkülönbség miatt?
2021. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
15: egy 18 éves már felnőtt, így nincsen jogi akadálya az összejövésnek. De egy 16 évesnek 26 éves csávó tényleg sok és ott már én is sejtem, hogy a pasi valamiért nem kell a korosztályának, azért kezd kislánnyal.
2021. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!