Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e, vagy volt-e valami probléma abból, hogy a párotoknak más volt a politikai meggyőződése?

Figyelt kérdés
Csak most itt a EP választások kapcsán merült fel bennem a kérdés.
2009. jún. 10. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom feldolgozni, hogy nem érdekli, nem szavaz, hülyeség, közben meg egyfolytában hőbörög mindenért. Ilyenkor egy pár perces beszélgetés után látom, mindegy mit mondok, mint halottnak a csók. Nem akarom oldalakról győzködni, csak nem értem, hogy mi a fenét hőbörög, meg rinyál, mikor folyton azt állítja, hogy ő nem foglalkozik ilyenekkel. Ettől falnak tudok menni. Meg sokszor olyan butaságokat hoz fel indoknak, hogy csak tátom a számat, hogy létezik, hogy ezt komolyan gondolja?

Baráti házaspár ilyen téren szemben áll egymással, na náluk áll a bál minden választásnál, de egyébként jól megvannak. :)

2009. jún. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Undorítónak találom és okádok attól, ha valakit ez alapján ítélnek meg... legyen az családtag, haver, szomszéd, barát/barátnő... Ez egy féreg dolog a mai világban, megosztották az embereket... Ha valaki emiatt problémázik egy olyannal, akihez érzelmek fűzik - barátság, szerelem stb. - az megnyálazhatja... Lehet lefelé pontozni, de ez az én véleményem...
2009. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!