Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok nekem az érzéseitekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem az érzéseitekről?

Figyelt kérdés

Mit éreztek akkor amikor a párotok megcsókol, megölel, cirógat? Mikor odabújsz hozzá egy kis szeretgetésért, vagy egy iszonyatosan jó szeretkezés után? Az a bensőséges

érzés mit vált ki belőletek? Hogy éled meg a kapcsolatod?


Nekem nincs barátom, még eddig nem is volt. Eddig csak kihasználni akartak a pasi/ffiak. 20 éves leszek és úgy érzem nagyon vágyom a dologra. Néha szégyellem is, h ilyeneken jár az eszem, mert biztos van vmi oka, hogy sajnos senkinek nem kellek úgy igazán.

Főleg az ilyen hosszú hétvégéken, ünnepnapokon, szülinapokkor érzem ezt ennyire erősen. Csak itthon ülök ahelyett, h vkivel kimozdulnék... és ehetetlen lassagne-t csinálok:) nagyon egyedül érzem magam.


2012. márc. 15. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
énis egyedül érzem magam :/
2012. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és attól jobb lesz, h mindenki leírja, h milyen rettentően boldog? :P


különben meg ne ülj otthon, nekem sincs pasim, mégis megyek este koncertre (ha nem ér rá senki a baráti körből, hát egyedül, legalább oda tudok menni dumcsizni a bandatagokhoz), menj bicajozni, legyél napsütésben, levegőn, jót fog tenni! és nem egyszer találkoztam tök helyes pasikkal bicajozás közben is, képzeld egyszer futó srácokat kerültem ki, mire hallom a nagy lihegést a hátam mögött, megelőztek, erre belehúztam, mondom neki: eddig bírtátok? :D erre ők: bicajon könnyű. :D na szóval ha nem ülsz magadban otthon, úgyis megtalálnak az emberek, és hidd el, nem csak a szemetek!


bocs, h nem tudtam neked írni arról, h milyen boldog is vagyok, amikor átölel a barátom, mert nem tudom, milyen érzés. hazudnék, ha azt mondanám, h nem hiányzik, de ettől függetlenül jól elvagyok. :D és miért is ehetetlen a lasagne-d? :D

2012. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 asdface ***** válasza:

Én most csalodtam egy lányban hatalmasat. Nekem tetszett. El is mondtam neki, erre meg összejött egy másik sráccal...

Most olyan érzés,amikor elkérik a kocsimat egy körre és nem látom többet. Ezt eddig nem tapasztaltam,bánt a dolog,de mintha egy gonddal kevesebb is lenne egyszerre. Arra kiváncsi leszek mit fog reagálni, ha meg lát vigyorogva. :D

Mert hogy emiatt nem fogom megbillenteni a lelki egyensulyomat az tuti.

24/f

Ha kiváncsi vagy még írj.

2012. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több csajjal jártam, egyiknél se éreztem semmit. :D Majd egyszer...
2012. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van 2. válaszoló:

Igazából az én kezemben van a saját életem, de nekem sajnos egyedül nem megy. Töketlen, beszari, hisztérika vagyok...Szükségem lenne vkire, aki mellettem áll, akinek érzem, h fontos vagyok és, h jó...persze senkim nem lesz ha itthon ülök, tudom.

2012. márc. 15. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, szükségem van egy lányra, akit szerethetek, ölelhetek, csókolhatok, akivel együtt nevethetek,akivel öröm minden együtt töltött perc. Minden nap remélem, hogy egy nap találn megtalálom, de eddig hiába. 22 évesen még sosem volt barátnőm, pedig mindig is arról álmodoztam, hogy valakit szerethetek, aki viszont szeret engem.


Mindig fáj, amikor párokat látok együtt, úgy lennék a helyükben. Egy ölelésért is bármit megadnék, ha olyan lánytól kapnám, akit kedvelek.

2012. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem csak arról van szó, h ha otthon ülsz, senki nem talál meg. az igaz, h az ember társas lény, de az, hogy ki vagy valójában, nem más fogja megmutatni. nem azért kell szeretned magad, mert van valakid. akkor is lenned kell "valakinek", ha épp nincs melletted senki. attól, h párkapcsolatban vagy, hisztérika maradsz. vagy neked ez elég? elég az, h egy ember "másik fele" lehetsz? nem akarsz te magad valakivé válni?


az a legnagyobb baj a mai lányokkal, hogy maguk sem tudják, hogy mit akarnak és attól várnak megvilágosodást, hogy összejönnek valakivel. nem akarlak kioktatni, de amíg nem tanulod meg elfogadni és szeretni magad, addig ne várd, h más szeretni fog. :)


és így a végére: ne tekints erre az időszakra úgy, mintha valami rabság lenne, a kérdésedből kiderül, h nem vagy egy senki, humorod is van, miért nem hagyod, h ez "átsegítsen"? pár év múlva, amikor egy pasi mellett leszel, aki számodra szinte tökéletes, már csak nevetni fogsz azon, h mennyit össze nem rinyáltál anno. :P

2012. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

erősnek kell lenni, mert ez olyan mint egy ördögi kör. minél mélyebben vagy, annál kevesebb az esély, h pasid lesz, amitől még mélyyebbre kerülsz...és így tovább.

szóval fel a fejjel :) te egy rendes lánynak tűnsz, és a rendes lányok sok pasinak kellenek :)

2012. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hülye vagy kérdező, ilyen korban mint te vagy egy csajnak 2 mp pasit találni (helyes, jó pasit). Ilyenkor a fiúknak nehéz.
2012. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Töketlen, beszari, hisztérika vagyok"


Ezek után ne csodálkozz ha ki akarnak használni. kinek kell egy hisztérika? :D annak aki dugni akar.

2012. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!