Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok nekem az érzéseitekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem az érzéseitekről?

Figyelt kérdés

Mit éreztek akkor amikor a párotok megcsókol, megölel, cirógat? Mikor odabújsz hozzá egy kis szeretgetésért, vagy egy iszonyatosan jó szeretkezés után? Az a bensőséges

érzés mit vált ki belőletek? Hogy éled meg a kapcsolatod?


Nekem nincs barátom, még eddig nem is volt. Eddig csak kihasználni akartak a pasi/ffiak. 20 éves leszek és úgy érzem nagyon vágyom a dologra. Néha szégyellem is, h ilyeneken jár az eszem, mert biztos van vmi oka, hogy sajnos senkinek nem kellek úgy igazán.

Főleg az ilyen hosszú hétvégéken, ünnepnapokon, szülinapokkor érzem ezt ennyire erősen. Csak itthon ülök ahelyett, h vkivel kimozdulnék... és ehetetlen lassagne-t csinálok:) nagyon egyedül érzem magam.


2012. márc. 15. 16:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy gyere velem tüntetni! :)
2012. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!