Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek arról, hogy 2,5 deci vodkától semmi bajom?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy buli alkalmakor ennyit szoktam meginni és ez csak a be vagyok csiccsenve állapot... Normálisan tudok beszélni, menni, nem hányok meg ilyenek. Csak jobb a kedvem.

Anyám majd infarktust kapott mikor megtudta ezt, tényleg durva?

Van olyan barátnőm aki egy SÖR-től be van állva mint a gerely és buta lesz tőle mint a föld...


2012. márc. 15. 20:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
16 éves koromban kezdtem el alkoholt fogyasztani. Értem ezalatt a sört, bort és a pezsgőt. Töményet 17 évesen ittam először... És bulizni is csak 17 évesen kezdtem.
2012. márc. 15. 21:02
 12/38 anonim ***** válasza:
32%

Elsö vagyok.

Lehet én vagyok maradi de ,hová fajul már ez a világ?

Mást se hallok meg olvasok ,csak ,hogy mennyit megisznak nem csak a lányok de a fiuk is ,hát szürnyú.

Le lehet pontozni..

37/F

2012. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem ezzel szoktam kérkedni, csak pozitívnak tartom, hogy a fiúk nem tudnak alkohollal befolyásolni...
2012. márc. 15. 21:03
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
2,5 deci vodka? Annyival mosok fogat reggelente. Ne vicceljünk már ilyen bébi adagokkal, kérem szépen.
2012. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
nemvagyok szekta tag, csak nem tudom megérteni, hogy ahoz h valaki kikapcsolódjon miért kell inni :) na hát mindegy én már csak ilyen hülye maradi sz*r vagyok
2012. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy maradi sz*ar vagy. Én csak szeretem a mámorító érzést, mikor minden olyan jó. És akkor sokkal több hülyeség eszembe jut és annyit szoktunk röhögni. Nagyon szeretek a barátnőmmel együtt inni, nem látok ebben kivetni valót.
2012. márc. 15. 21:05
 17/38 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromban és akár ma is ,tudok ugy szórakozni ,hogy nem iszom alkoholt.

Elsö voltam.

2012. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Én is tudok úgy szórakozni, csak nem akarok. :D
2012. márc. 15. 21:06
 19/38 anonim ***** válasza:
Minden ember magányügye ,hogy miként tud kikapcsolodni ha neked ez igy jó akkor tedd azt.De ne csodálkozz ha majd 3o éves korodra ugy fogsz kinézni mint egy 5o éves.Tudod az alkholnak vannak bizonyos hatásai...
2012. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

jó társasánál a szórakozáshoz nem kell alkohol. ettől függetlenül én is szoktam inni (bár én fiú vagy:DSASD:_dSASD:_dSADSAS)

am erre nagyon nem tudok mit válaszolni. ha meg akarnak téged toszni úgyis GHBval fognak kínálni nem sima vodkával.

vagy nem tudom h a "befolyásolni" alatt mit értesz:D:D:DDD:D

2012. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!